Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit dolgoztok? Mennyiért?...

Ti mit dolgoztok? Mennyiért? Heti hány óra a munkaidő? Milyen végzettséggel, illetve a végzettségeteknek kapcsolatban áll a munkátokkal? Be vagytok jelentve?

Figyelt kérdés
Többet fizetnek ha diplomám van vagy az ér többet ha van egy jó szakmám?
2014. júl. 2. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nekem van 2 diplomám, be vagyok jelentve, heti 25-35 órát dolgozok kb. 236 ezer a nettóm. Ez mellett vállalkozásban dolgozok (itt teljesen változó a bevétel). tehát én diplomásként és szakmával is keresek pénzt!
2014. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha sikerül diplomával elhelyezkedni akkor megéri. Nekem csak egy szakmám van, nem ebben dolgozok, részmunkaidős vagyok, bejelentett, túlórázok is ami aztán ingyen van. De örüljek, hogy dolgozok...

A lényeg a diplománál és a szakmánál is ugyanaz, hogy JÓ LEGYÉL BENNE! Hiába van diplomád valamiről ha a tudásod nem ezt mutatja. :)

2014. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

ügyfélszolgálaton dolgozom, heti 40 óra, kb. nettó 150.000-t keresek. Be vagyok jelentve. A végzettségem pénzügyi-számviteli ügyintéző. A volt osztálytársam ezt csinálja, most megy innen szülni és felajánlotta, hogy menjek oda a helyére, ő olyan 170 körül kapott. Egy élelmiszer áruházlánc pü-i osztályán. A másik volt osztálytársam iskolában dolgozik, együtt végeztünk, ő 110 körül keres azt hiszem. Nem a szakmától függ szerintem, hanem hogy hol tudsz elhelyezkedni sajnos.

Nem feltétlen fizetnek többet a diplomádért egy CBA-ban, csak mert van egy mérnöki diplomát pl.

2014. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
2 diploma, heti 45 óra, full bejelentve, nettó 195
2014. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Erettsegi es vendeglato szakmaval dolgozom pultos-pincerkent del borsodban,bejelentve.

Egy het melo,egy het piheno ,havi 90e+ a borravalo

2015. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!