Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lenne a fizetésem -...

Ch0 kérdése:

Mennyi lenne a fizetésem - tól -ig határ, vagy kb. - ha a NAV-nál helyezkednék el felsőfokú végzettségű adóellenőr munkakörben. Vannak e egyéb juttatások, cafeteria, éves jutalom, stb?

Figyelt kérdés
Két főiskolai diplomám van, közgazdász és számvitel szakközgazdász. 13 éve folyamatosan dolgozom alkalmazottként a versenyszférában, közalkalmazott, köztisztviselő még nem voltam. Nyelvvizsgám nincs, igaz beszélek angolul. Van még egy mérlegképes könyvelői képesítésem, a PM-nél regisztrált mérlegképes könyvelő vagyok. Van még több kisebb nagyobb tanfolyamról papírom, de gondolom ez most nem számít.
2014. júl. 2. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen régóta dolgozol gazdasági pályán, akkor ennyi "illene" tudni, hogy pl. felmész a nav.gov.hu oldalra, ott megtalálod az illetménytáblázatot, és abban kikeresed. Mivel nincs nyelvvizsgád és még nem dolgoztál közalkalmazottként,így nekem úgy rémlik,hogy bruttó 156-168 ezer, attól függően,hogy területi vagy regionális szervnél helyezkedsz el.
2014. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevés...
2014. júl. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Természetesen utánanéztem - tv., rendeletek, internet - és kiszámoltam, de a párom nem akarja elhinni, hogy ennyi lenne. Ő még nem látott rosszul öltözött, 100 ezerből "tengődő" NAV-ost. Ahányszor bemegyünk a hivatalba ott "normálisan" öltözött emberek vannak, akik nem úgy néznek ki, mint akik rosszul keresnek, van kocsijuk, mennek nyaralni. Biztos kapnak éves nem kevés jutalmat - szerinte...


Egyébként most látom, hogy este elgépeltem, nem 13, hanem 23 éve dolgozom. Elnézést!


Vélemény?

2014. júl. 3. 09:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Az,h hány éve dolgozol sztem semmit sem számít, ha a versenyszférában tetted. Jobban mondva annyit,h van tapasztalatod bőven és valszeg több esélyed lesz a kiválasztásnál. Persze ehhez biztos kapnak még cafeteriát, meg lehet h van éves jutalom vagy hasonló, esetleg ruhapénz. Hallottam több olyan, különböző profilú nagyobb vállalkozásról ahol a frissen belépő kap x Ft ruhapénzt. Meg mivel a NAV-nál az eltöltött évek száma is számít, minél több éve dolgozol annál többet keresel, ezért sztem nem a kezdők azok, akik nyaralni járnak drága helyekre :D Az meg,h jól vannak öltözve nem oszt nem szoroz, muszáj nekik, mint kb. mindenhol máshol.
2014. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ruhapénz nincs évek óta, én középfokú végzettséggel dolgozom a NAV-nál ami havi 77 290 forintot jelent, viszont felsőfokúval megkapnál kézbe olyan 100 000 - 110 000 forint körüli összeget. Ha nyelvvizsgád nincs akkor a nyelvpótlék nem jár, a cafeteria pedig évente bruttó 200 000 ft.


Jutalom 3 havonta adható, tehát nem jár.. Ez ugye elvileg éves szinten 4 jutalom kifizetését jelentené, a gyakorlatban viszont hosszú évek óta csak 3-at adnak.


Összege változó, de nagy általánosságban bruttó 150 000 - 240 000 forintot jelent, de ez is sok dologtól függ, pl mennyire elégedettek a munkáddal, milyen keret van rá, milyen mutatókat sikerült teljesíteni, próbaidős vagy-e stb.

2014. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!