Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvesznek így segédápolónak?

Felvesznek így segédápolónak?

Figyelt kérdés
Most végeztem el az 1. évemet az okj-s ápoló képzésen meg van az összes előírt gyakorlatom és szeretnék a nyárra elhelyezkedni a kórházban tapasztalat szerzés céljából és persze pénz szerzs miatt is. Szerintetek van rá lehetőségem?!

2014. júl. 6. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

NEm akarok bunkó lenni, de miért itt érdeklődsz, MEnj be a kórházba, ahova gyakorlatra jársz, vagy hívd fel őket. Én 14 évesen kezdtem eü szakközépben, és már az első nyáron becammogtam, hogy szeretnék dolgozni.

Mondhatunk mi itt akármit, ha az általad vűálasztott kórházban nincs hely.

2014. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy abban a kórházban nem tudok dolgozni most mert túl messze van és nem tudok bejárni ezért szeretném tudni hogy egy másik kórházban lehet-e ennyiszaktudással szerintetek dolgozni vagy semmi esélyem nincs mert mondjuk ez még kevés mert azt is mondták hogy csak második év után lehet csak de én azért megpróbálnám
2014. júl. 6. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
telefon, telefon, telefon :)
2014. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!