Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet ebből bajom? Kiderült...

Lehet ebből bajom? Kiderült olyasmi, amit a főnököm titokban akart tartani.

Figyelt kérdés

Most fogok kezdeni egy új állásban. Már dolgoztam ugyanennek az embernek egy másik cégénél, amit azóta eladott. Onnan tartom pár emberrel a kapcsolatot, és az egyiket a volt/új főnököm nem bírja. Mikor felvett erre a munkára, akkor megkért, hogy ne mondjam el senkinek hogy neki fogok dolgozni. Én pedig mikor avval az emberrel akit ő nem bír, akkor annyit mondtam, hogy milyen fajta boltban fogok dolgozni, erre ő rákérdezett hogy a volt főnökünknél-e. Erre annyit mondtam, hogy nem mondhatom meg. Rögtön tudta, hogy a válsz igen. De viszont így már eddig is tudta, hogy a volt főnökünknek van egy új boltja,, ezt nem tőlem tudta meg. És kicsit kiborult, hogy minek titkolózik előtte. És mivel mikor ez a beszélgetés folyt köztünk, éppen a régi munkahelyünkön szolgált ki engem, több közös ismerős is hallotta, a mostani munkatársai. Lehet hogy a vezetőséghez is eljut a hír.

Nem olyan természetű az üzlet, hogy emiatt titkolózni kelljen. Vendéglátóipari egység. Egyszerűen szeret titkolózni a fazon. Szerintetek ha megtudja hogy ez kitudódott kirúgna érte?


2014. júl. 7. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod, ha valaki ebből a körből ezt elolvassa, már ő is tudja fogja. Szerintem reggel telefonálj be a rádióba, hátha van még ember aki nem hallotta.
2014. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A többi érintett nem tud magyarul.

Miután aludtam egyet a dologra arra jutottam, hogy túlreagálja a főnököm a dolgot.

2014. júl. 8. 07:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is...


Ha rákérdez a főnök, mondd azt neki, hogy nem sokáig lehetett volna titokban tartani, mivel nem embert ölt, hanem boltott nyitott. :)

2014. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!