Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kétségbe vagyok esve, hol...

Kétségbe vagyok esve, hol találhatok külföldi munkát leghamarabb?

Figyelt kérdés
jelenleg van munkám, állami cégnél dolgozom minimálbérért, de nagyon bennem van az a félelem hogy elbocsátanak, vagy hogy nem kapom meg a fizetésem. jelenleg németül tanulok, hogy ausztriába mehessek dolgozni, de a jelenlegi munkám eléggé kétséges, félek hogy még azelött elküldenek mielött még megtanulnák németül. tényleg csak dolgozom, hazajövök eszek, iszok, és tanulom a németet, nem nézek se tv-t, nem gépezek, tényleg csak a németet tanulgatom. de egy b tervnek akkor is kell egy külföldi munka (5hónapig voltam pályakezdő munkanélküli, nagyon rossz..) angliába, németországba, vagy akár az usa-ba is csak legyen! pénzt folyamatosan teszek félre erre az eshetőségre. gyári munka is jó csak tudjak félretenni, ahova szeretnék menni ott 360ezret tisztán félre lehet rakni.

2014. júl. 11. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"ott 360ezret tisztán félre lehet rakni."


Ugyan már, bilibe lóg a kezed....

2014. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Minimálbéres gyári munkából te nem fogsz havi 360-at félretenni, még külföldön sem. Maximum 100-at.
2014. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
81%
Utolsó, na látod! Ott legalább 100-at félrerak, itthon meg kap 3 műszakra 65.000 forintot. :D
2014. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Magyar közvetítőket felejtsd el.

A face-en vannak különféle csoportok, pl. Munkalehetőségek külföldre vágyóknak

2014. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Százat se rak félre..


Angliába 900 GBP körül kap kézhez egy gyárban, max 1000-et havonta.


A legputribb SZOBA (nem lakás!!! szoba!) is minimum 70 gbp/hét körül kezdődik, rezsivel akár egy 100-as is lehet. Persze ha munkahelyhez közel akar lenni az ember akkor ez simán lehet több. Ha meg a világ végén vagy beleőrülsz olyan drága a közlekedés.


Napi 20 fontot simán lehet számolni megélhetésre (utazás, kaja), az havi 600 - és hoppá, volt nincs fizetés. Hol van még a félrerakok...

2014. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#5: 1 évet éltem Londonban, minimálbéres munkám volt. A szobámra, ami 5 percre volt egy hatalmas plázától és a metróállomástól, 80 fontot fizettem havonta rezsivel együtt. Igaz, 160 óránál többet dolgoztam havonta, de 100-120 ezret mindig félretudtam tenni.
2014. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én pénteken jöttem haza, ezeket az árakat láttam. Gondolom ha 300 fontot félre tudtál tenni 900ból úgy, hogy 320 élből elment lakásra, akkor utazni nem utaztál sehova sem csak meló gyalog haza meló...
2014. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1000-et kerestem átlagban, és metróval közlekedtem. Emellett rendszeresen jártam edzeni, és ha úgy jöttek ki a szabadnapok hogy a kollégák is ráértek (ez sajnos csak kb. 2 havonta esett meg) akkor kocsmázni vagy bulizni is szívesen eljártam velük.
2014. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezt nem vágom miként gazdálkodtad ki de ügyes vagy. Lehet csak én eszek túl sokat :D
2014. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De azt hozzáteszem, hogy ki is kell fogni a jó szállást és munkahelyet.
2014. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!