Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenhol bunkó és lekezelő...

Mindenhol bunkó és lekezelő stílusban beszélnek a diákokkal?

Figyelt kérdés
Már 5 helyen voltam diákmunkán időszakokat (tesco, euro family, alt cash, rossmann, dm) és mindenhol tök bunkók voltak velem.. Ha valamit elrontottam, akkor nem kiabáltak, csak úgy beszéltek velem, hogy legszívesebben elbőgtem volna magam. Sosem beszéltek hozzám, ha esetleg valamelyik raktárban pakolásztunk, és próbáltam beszélgetést kezdeményezni, nem is válaszoltak. Azért ez eléggé lehangoló tud lenni szerintem.. 8 órán át úgy dolgozni, olyan emberek körül lenni, akik lenéznek :/ mással is volt már ilyen?
2014. júl. 15. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet kemény, neked is egy kicsit erősebbnek kell lenned lelkiekben, ha ennyitől elbőgted volna magad. Ugyanígy bánnak majd veled, ha rendes dolgozó leszel ez nem azért van, mert diák vagy. Egyébként sok helyen nem is lehet beszélgetni egyáltalán. Persze vannak jobb helyek is, csak oda nagy szerencse kell, hogy bekerülj.
2014. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Mindenhol így beszélnek az emberekkel.

Nyelvtanulás, kivándorlás.

2014. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
nem mindehol, én eddig 2 bankban dolgoztam tanulóként meg egyhez jelentkeztem dolgozni, és mindegyiknél jófejek voltak, sztem ez inkább munkahely jellegétől függ, olyan helyen ahol valszeg minimálbérrel "szúrják" ki az ember szemét, ott a dolgozók sztem nem jókedvűek
2014. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Sok helyen valóban vannak ilyen szánalmas, nulla emberek, akik a tanulókkal szemétkednek, mert ettől érzik magukat valakinek.

Ne foglalkozz velük, mindez azért van, mert ők maguk is tudják, h vesztesek és így próbálnak meg saját maguk előtt kompenzálni.

2014. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, aki egy Tescoban van főállásúként, az nem sokat tett le az asztalra az életben. Gondold el, hogy amíg te pár nyáron, vagy max. pár hónapra vagy oda kényszerülve, de közben még tanulsz, és egy csomó dologra lesz lehetőséged, addig neki az az egyetlen lehetősége, mert többet nem tud kihozni magából. Ez elég szánalmas, de végül is meg lehet érteni.
2014. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Legyél te is kőbunkó. Ennyi.
2014. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol ilyenek. Én még csak két helyen dolgoztam ugyan, az egyik helyen jelenleg is, még a hónap végéig. Soha nem voltak lekezelőek velem, nem osztogatták a feladatok, hanem egyenrangú partnerként kezelve megkértem, hogy ezt csináljam meg, vagy azt csináljam meg. A végén pedig még meg is köszönték időnként.

Nekem jó élményeim vannak a diákmunkáimmal kapcsolatban.


Viszont jövőhónapban új munkát kell keresnem, amitől kicsit tartok. Hiszen tényleg nincs garancia arra, hogy jó helyen fogok dolgozni, és emberi hangon beszélnek velem. :)

2014. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!