Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarorszag vagy Anglia?

Magyarorszag vagy Anglia?

Figyelt kérdés
Sziaszok. Teljesen tanacstalan vagyok. Immar 4. eve elek Londonban, nincsenek anyagi gondjaim, de nem tudom meddig szeretnek itt elni , csak azt ,h semmikeppen sem eletem vegeig. Elegge fontolgatom a hazakoltozest. Szerintetek meddig eri meg kint maradni?

2014. júl. 21. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi vár otthon? Hol fogsz lakni, állásra mennyi az esélyed, meg tudod-e teremteni otthon is ugyanazt az életszínvonalat?
2014. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Addig, amíg emberi módon akarsz élni.

Itthon nincs munkalehetőség, a vállalkozók kihasználnak, nem jelentenek be, vagy pár hónap után elküldenek.

Nem véletlen, hogy egyre többen mennek, vagy legalább is akarnak menni külföldre.

2014. júl. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hiába pontozták le az előttem lévők annyira Magyarországot azért annyira nem rossz,persze a nyugati fizetéshez nulla de azért nem kell külföldön megöregedni.Azt mondtad nincs anyagi problémád akkor nyiss itthon egy kis vállalkozást és légy magad ura.Én azt mondom maradj még kint 1 évetcaztán gyere haza,nem olyan rossz szerintem itthon azért mint ahogy beálítják. 27/F
2014. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyisson vállalkozást? A kisvállalkozások közül évente egyre több megy csődbe.

Nem a Fidesz propagandáját kell elhinni, és nem is azok véleményét, akik a jobban keresők közé tartoznak.

Érdeklődj a rokonaid, ismerőseid körében is.

2014. júl. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nyisson vállalkozást?"


Szerintem is nyisson.


"A kisvállalkozások közül évente egyre több megy csődbe."

Az öngyilkosok száma is egyre több. Na és?


"Nem a Fidesz propagandáját kell elhinni, és nem is azok véleményét, akik a jobban keresők közé tartoznak."

Hinni annak kell, aki érdek nélkül mondja, amit mond. Hallgatni meg arra, aki elérte már azt, amit mi szeretnénk. Tehát ha jobban kereső akarsz lenni, azokat kérdezd meg, mit csináltak, hogyan.


"Érdeklődj a rokonaid, ismerőseid körében is."

Ha azt akarod elérni, amit ők, akkor igen, kérdezd meg őket is feltétlenül!

2014. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi vár Magyarországon?


- Tehermentes lakás?

- Munkahely?

- Család?


Mi az ami alapján Magyarországra akarsz menni? Sok embernek előjön ez a hazamenjek-e vagy sem történet, és a vége általában az, hogy hazamegy, aztán és jó fél év után visszamegy oda, ahonnan jött.


Anglián belül is költözhetsz, nem muszáj Londonban lenned, ha esetleg a nagyvárossal van a baj. Ha most nyugodtan, anyagi gondoktól mentesen élsz, akkor hazamenni teljesen felesleges, szerintem.


Én már közel 6. éve élek Angliában, de még a gondolattól is kiráz a hideg, hogy mi lenne ha haza kéne mennem a semmire. Nekem már itt van mindenem, itt építettem fel az életem.

2014. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!