Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elkeserítő fizetések Zala...

Elkeserítő fizetések Zala megyében! Más megyében is ilyen a helyzet?

Figyelt kérdés
Alig vannak munkahelyek, amik vannak azok éhbérért dolgoztatnak. 75.000Ft nettó 4 műszakban, 65.000Ft nettó napi 10 óráért. Akinek van 3 gyereke kiskorúak azok kapnak nettó 99.000Ft-ot 8 óráért. Zsebbe nem megy semmi, sok helyen se étkezési jegy, se benzin ,bérletpénz. Van egy ismerősöm ő havi nettó 133 ezer forintot keres, mint elektronikai műszerész, neki már kimagaslóan magas. Családok élnek jóval kevesebb, mint 200.000Ft-ból! Elkeserítő!

2014. júl. 31. 14:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

"ír országban"? Really? A nagy magyarkodásban csak a magyar nyelv helyes használata nem megy számodra.


Egyébként nagyon helyesen teszi a húgod, ha kint él Írországban, ahogy nagyon helyesen teszed te is, ha Magyarországon maradsz. Mindenki élje ott az életét, ahol szeretné, a nacionalista maszlagot pedig hagyjuk, az úgy hülyeség, ahogy van.

2014. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
9%

Nem értetted amit írtam,én is nyűglődök a kevés fizu miatt,de nem megyek ki mert valakinek építenie kell ezt az országot.Pedig én tényleg kimehetnék dolgozni úgy hogy minden nap haza járok.

Jahh és elég rendesen képzett vagyok,7szakma (nem okjs)8 jogosítvány.

Hiába keresnék ott 400000ezret attól csak Ausztria fejlődik mi meg nem.Ha folytatódik ez hogy kimegy minden dolgos kéz és értelmiségi,akkor mi a túró lesz ezzel az országgal?

2014. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

Nacionalista maszlagot????

Pl ha külföldön valami bajod lenne ki vállalna felelősséget érted,a Magyar állam nem?

Hol születtél,Magyar orvosok segítettek Magyarországon,hol képeztek ki szakmailag,..stb stb.

Elég szomorú hogy valakinek semmit sem jelent a hazája.

2014. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
61%

"Ha folytatódik ez hogy kimegy minden dolgos kéz és értelmiségi,akkor mi a túró lesz ezzel az országgal?"


Na, vállalom, hogy ezt a nickemet is kitiltsák, de ha már megkérdezted, leírom:

- Viktor és a zsidó sleppje megszedi magát, aztán elhúz

- a cigányok többségbe kerülnek, és amikor már kiirtottak minden magyart, akkor kiirtják egymást is

- az utolsó lekapcsolja a villanyt

2014. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
90%

Igazából általában megoldás is, meg nem is, ha azt mondjuk a kérdezőnek, hogy szerezzen más végzettséget, meg tanuljon meg két nyelvet, mert ugye ezzel elvileg neki jobb lesz. De attól még lesz egy rakás ember, akinek nem, és ez a probléma ugyanúgy fennáll majd. Kellenek emberek a szalagra, kellenek emberek takarítani, kellenek ilyenek is. Nem lehet mindenki íróasztal mögött ülő, három nyelvet beszélő értelmiségi középvezető...


Én el sem tudom képzelni, hogy lehet megélni 70-80 ezres fizetésekkel, ha mindketten csak annyit keresnek. Jó oké, sokan vannak így, megoldják, biztos ki lehet jönni belőle, na de hogyan?

2014. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
71%

Én is csak nézek itt milyen fizukkal dobálóznak az emberek,meg sírnak,hogy nem elég semmire...

Budapesti vagyok diplomával 120nettót keresek...

Nem is értem miből tellik az embereknek Iphonera,nyaralásra,stb...A facebookon a csapból is a tengerpart folyik most...Mindenki programozó,meg mérnök?

2014. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
76%

Ezt az átképzéses,nyelvtanulásos dogot is birom.

1.Ha 12 órát dolgozik mikor?

2.Ha 70-80 ezret keres miből?


Kiköltözés/elköltözés:

Miből?Utiköltség,albérlet,megélehtés amíg ott nem talál munkát(de legalább az első fizuig),már 100 ezrekről beszélünk.

Ja tudom gyüjtsön rá...80 ezerből?Hogy?

2014. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
44%

26# nem mind arany, ami fénylik. Kolléganőm fia nagy új autóval jár, menő telefonja van. De otthon lakik az anyjánál és így nem csoda, hogy minden pénze erre megy és mehet. De ezt a jelentéktelen részletet nem teszi fel a netre. Van 40 éves ismerősöm is, akkor hasít a szép BMW-vel, külföldre megy nyaralni, csupa márkás ruhában jár, de 40 éves létére egy 6 négyzetméteres szobában lakik az anyja panel lakásában. Ez sincs fent a neten, csak a többi.

Persze nem mind lakik otthon. Mikor külön költöztem, akkor nem úgy kerestem mint most, de ugyanígy egy rakás pénzt költöttem ruhákra, telefonra, taxizgattam, étterembe mentem. De mondjuk lehet, hogy másra nem szántam, ami nem látszik. Lehet, hogy mondjuk egy éttermi vacsora miatt kihagytam három-négy sima vacsorát.


A neten mindenki a legjobb arcát mutatja, az sosincs ott, hogy milyen áron. Nem azt mondom, van akinek mindenre telik, de van akinek csak a látszatra, vagy a látszatot is kikozmetikázza és nem azt jelenti, hogy annyira jól él.

2014. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Igazából nem vágyunk külföldre, a férjemre is szükség van idehaza, és nem szeretném ha távol lenne tőlünk három picike gyermek van. Férjem CNC gépkezelő, illetve a Szerszámkészítő is meg van neki. Még is 140.000Ft-ot hoz haza ha nincs túlóra, ha van akkor reggeltől estig, de nem éri el a 200.000Ft-ot. Én a gyerekekkel itthon vagyok, sima szaros gyest kapok és nem azért mert nem tanultam vagy mert nem szeretnék dolgozni, de sajnos nem tudok elmenni dolgozni sem most sem a későbbiek folyamán az egyik gyermekünk miatt! :( Azaz egy keresetből élünk+ amit kapok az a 90 ezer havonta, de az mindig lesz legalább is 15 évig biztosan.
2014. júl. 31. 15:58
 30/36 A kérdező kommentje:
A házunk is itt van, igaz tehermentes azaz bármikor eladhatnánk ha úgy adódik. De más hitelünk viszont van!
2014. júl. 31. 15:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!