Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetésre számítsak...

Milyen fizetésre számítsak pénzügy-számvitel diplomával pályakezdőként?

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

A mérlegképesed meg van mellé, tudsz nyelveket? Vágod is alapszinten a számvitelt vagy csak elvégezted az egyetemet?


Ha igen Pesten 250K Bruttó + cafateria átlagban, mint már leírtuk sokszor.

Ha a fenti kritériumok közül több nincs meg akkor kérdezd meg mennyit fizet a meki mástól, mert én nem tudom. :)

2014. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző: psz diplomával kb. 50 ezerért kilehet váltani a mérlegképest minden vizsga nélkül.


Attól is függ,h hol helyezkedsz el. Közszférában kb. bruttó 200, bankoknál kb. bruttó 260, ahogy én hallottam a Big4-nál vagy pl. Tescónál bruttó 260-300.

2014. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már tényleg kiváltható a mérlegképes az komoly....én még vizsgáztam belőle és azzal fenyegettek, hogyha most nem tesszük le elsőre rosszul járunk, mert keményítenek rajta és az összes modulból vizsgázni kell nem csak számvitelből...
2014. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy értve,h számvitel szakirányon egy az egyben kiváltható, pénzügy szakiránnyal még van 1 vagy 2 modul, amit meg kell csinálni.
2014. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Külföldön milyen lehetőségeim vannak ilyen területen? Számvitelt, hogy nézik?

2014. aug. 4. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!