Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak? Unom a munkám!

Mit csináljak? Unom a munkám!

Figyelt kérdés

Ráadásul felesleges, elpocsékolt időnek tartom az életemből.

Inkább lennék naplopó.


2014. aug. 4. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél naplopó!
2014. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát de most nem? Mondjuk 8 óra munka, nekem az utazás plusz két óra, 8 óra alvás, akkor marad az "élésre" 6 óra, és abból is még lejönnek a kötelező dolgok (evés, tisztálkodás, stb.)Így mi értelme? Akkor inkább éljek annyival kevesebb ideig, mint amennyit a munkával töltött időm tesz ki.
2014. aug. 4. 21:22
 3/10 DEXTER22 válasza:
82%
Érdekes mit dolgozol hogy enyire unod?? :D
2014. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Ja szerintem is tök fölösleges dolgoznod, inkább takarodj el Romániába és akkor legalább egy retardálttal kevesebbet kell itthon eltartani.
2014. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyél munkábamenet vagy jövet. Tisztálkodj hetente egyzser használj helyette old spicét, akkor felszabadul egy csomó idő. Napi 6 órát kockulhatsz + hétvége 48h
2014. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Én sokat csináltam ezt, hogy munka helyett inkább éltem meg szórakoztam, drogoztam, csajoztam, gépeztem. Hidd el azt is meg lehet unni !


Ez így jó, hogy mindíg egy picit ér el az ember az életből lassan fokozatosan fejlődik.


Gyakorlatilag az élet az úgy egy illúzió. Nincsen valós célja, értelme az hogy szeretetet éld át és élvezd minden percét. Nem tartasz sehova, mátrixba élünk az elméd bőrtöne. Gyakolatilag nincs mit csinálni már most sem

2014. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4. Bebuktad, nincsenek anyagi gondjaim, te meg főleg nem tartasz el! Lehet többet tettem már be a közös kasszába, mint Te!
2014. aug. 4. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is untam, de váltottam.

Most kevesebbet keresek, de legalább szeretem, és érdekel.


Nem próbálod meg Te is... a váltást?

2014. aug. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Próbálnám...ha lenne olyan, ami érdekelne. De nincs.
2014. aug. 5. 09:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondj fel vagy provokáld ki hogy kirúgjanak addig is lesz némi izgalom :)) UTána lopd a napot fél évig aztán keress valami kamu melót. Élni kell nem pedig a munkára fecsérelni az időt miközben lehúznak és kihasználnak :D

Rohadjanak meg :D Hajrá!

2014. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!