Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közepes angollal nulla némette...

Közepes angollal nulla némettel munka Németországban/Ausztriában?

Figyelt kérdés
Angliában már dolgoztam, de úgy tudom, németben jobbak a fizetések. Lenne esélyem ilyen körülmények között munkát találni, akár hazai közvetítőn keresztül? Betanított munkákra gondolok (raktáros/gyári munka/árufeltöltő stb.)Angolul könnyen eltársalgok.

2014. aug. 5. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tegnap chaten egy csaj azt irta, hogy egy ausztriai csirkeuzemben 2 muszakosb8 oras munkaval keres havi 2000 eurot.

Azt mondja rengeteg magyar munkatarsa van. A berpapirjat is belinkelte.

2014. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

9es hülyeségeket beszél. Milyen éhenhalás? Mikor marad 600 euród megélni? Az neked az éhenhalás? Heti 150? Látszik hogy sose éltél még nyugati országban. Akkor kíváncsi vagyok mit mondanál a magyar 70 rongyra. Amiből egy lakást se tudsz kivenni szinte sehol.


Nézzük hogy halsz éhen egy kelet-ausztriai 250 ezres városban : kulibér heti 40 órában : nettó 1070(évente 14 szer). Lakást tudsz bérelni már 450 ért. Ennyiért már normális lakások vannak, nem 20 nmes stúdió szarokra gondolok. Aztán lehet "nyomorogni" a maradékból. Ha feléled minden pénzed,akkor is marad évente legalább a két duplafizetésből két havi béred. Na, kb ilyen a nyugati nyomorgás. Azért sokkal jobb mint a magyar kulibéres megélhetés. Tény hogy nem veszel belőle új bmwt, de tisztességesen meg tudsz élni. aki ezt tagadja az még sose élt nyugati országban.

2014. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ausztriában élek 2 éve és nem tudom a nyelvet, mert mindenkivel angolul beszélek, és nagyon sokan vannak igy vele. Mondjuk így tényleg nem lenne jobb munkám a mosogatásnál, de most kezdek egy nyelvkurzust.

Felénk mindig keresnek embereket, mondjuk van itt egy olyan meki ahol csak magyarok dolgoznak. Es sokan ot kezdik az itteni eletuket. Havi 1050€ fix.

Nagyon is lehetseges munkat talani ausztriaban angol nyelvtudassal, a sajat tapasztalataim szerint!

2014. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!