Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi lenne az...

Szerintetek mennyi lenne az ideális?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintetek mennyi lenne az ideális vagy ti milyen fizetésért vállalnatok teljes munkaidős állást?

23 éves vagyok, most kezdem az egyetemet levelező tagozaton és mellé keresek teljes munkaidős állást Budapesten.


2014. aug. 10. 19:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még hozzateszem, h értékesítésben van 3 éves tapasztalatom, promoter voltam műszaki áruházban és férfi vagyok.
2014. aug. 10. 19:55
 2/2 anonim ***** válasza:
mit tettél le eddig asztalra? mit tudsz amit más nem? nyelvek mennek? a fizetési igényedet ahhoz lődd be, hogy mennyit érsz. ha nincs komolyabb szakmai tudásod, semmi érdemleges, akkor kevesebbel is érd be.
2014. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!