Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Régebben még kötelező volt a...

Régebben még kötelező volt a katonai szolgálat a fiataloknak, de aki ottmaradt volna hivatásosként, mi lett volna az a (leg) magasabb rangfokozat, amit ott el lehetett volna érni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést szerintem inkább a Politika/Hadsereg,hadvezetés menübe írd ki.


Egyébként szerintem max őrmester-i rangig lehetett volna felküzdeni magad.Később ha már lehúztál pár évtizedet akkor és a kommunista rendszernek elég mélyen benyalsz akkor akár még dandártábornok is lehettél volna.


De ez csak feltételezés.Sajnos én már jóval lecsúsztam a kötelező sorkatonaságot.Ma meg bekerülni elég nehéz.Ha jelentkezel akkor is csak 1-2 év múlva hívnak majd be,mert minden évben óriási túljelentkezés van

2014. aug. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mi az hogy a "kommunista rendszernek elég mélyen benyalsz?"

Most meg másnak kell még mélyebben benyalni nem?!

2014. aug. 24. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!