Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 26 eves vagyok, hazas, nincs...

Mark1988 kérdése:

26 eves vagyok, hazas, nincs gyerekek. Nem vagyok Magyar allampolgar, es nem EU-ban lakom. Kozgazdasz vagyok, B. A diploma,4 nyelven beszelek. Mennyi kb. lesz a fizetesem?

Figyelt kérdés
Szeretnek a felesegemmel egy ev mulva Bp-re koltozni tanulni Master diplomara. Vizum (D). Mennyire realis maradni utana Bp-en dolgozni es elni? Allandoi tartozkodasi engedelyt kapni? Munkavallasai engedely? Mennyi kb. lesz a fizetesem? Eleg lesz az a fizetes kettonknek ha van mar sajat lakasom hitel nelkul Bp-en?
2014. aug. 19. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Az engedélyekkel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

Ha van páréves gyakorlatod és sikerül jó helyen elhelyezkedni, akkor nettó 300.000,- Ft körüli fizetés reális lehet, de ehhez nagy szerencse kell, de még ahhoz is, hogy egyáltalán kapj állást. Manapság ez nem túl egyszerű dolog. Ha van lakás, akkor havi 300e-ből ki kell jönnie 2 embernek.

2014. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!