Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha állásinterjún azt mondja,...

Ha állásinterjún azt mondja, meséljen magáról, mit meséljek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
A hétvégi bulit, a nem igazán vállalható részekkel együtt :)
2014. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nagy vonalakban az önéletrajz menetét követve mutasd be magad


ne szó szerint mondd el az önéletrajzot de pl h miért azt a szakmát választottad, amit, miben érzed magad erősnek, mi az ami mondjuk nem a szakmával kapcsolatos dolgog de érdekel, miért jelentkeztél erre az állásra.


Valószínűleg ezekre külön-külön is ráékérdeznének de te így előrelátóan felkészülve állsz eléjük.

2014. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Tanulmányok, eddigi munkatapasztalat, készségek, pozitív tulajdonságok.
2014. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

HR-es vagyok


igen azokról kell beszélni amiket előttem írtak


de igazából az önéletrajzokból ezek a tények kiderülnek


Ennek a kérdésnek inkább az a célja h "miként adod el magad"


Mennyire vagy hű az önéletrajzhoz, nem keveredsz-e véletlen ellentmondásba a leírtakkal, én pl a jelentezők gesztusait is nézem, azt h mennyire fontos neki h meggyőzze az interjúztatót. Az a pár mondat iszonyat sokmindent elárul az emberről.


Ennél a résznél én ritkén szoktam közbevágni, hagyom kibontakozni az embert.

2014. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
KEzdj el beszélni, legyenek benne nem snassz részek, meg ne betanult fos klisék, és nyert ügyed van.
2014. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!