Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hajdú-Bihar déli részén miért...

Hajdú-Bihar déli részén miért nincs/hol van munkahely?

Figyelt kérdés
Keresgettem neten de semmi, Püspökladány területén nincs álláshirdetés (?), mondjuk még Berettyóújfalu honlapján találtam 4-et, de nem nekem való (nincs hozzá képzettségem) és lejárt, azthiszem. Itt a sárréti-bihari térségben elég rossz a helyzet, miért van az, hogy szinte csak Debrecenben hirdetnek állásokat?
2010. jan. 16. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kisvárosokban alíg van munka lehetőség. Munkaügyi központban elvileg be kellene jelenteni a munkalehetőségeket, ott lehet talán még találni. De egyátalán milyen munkát szeretnél?
2010. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy milyen munkát szeretnék? Olyat ami nem házalás, értékesítés, direktmarketing, telemarketing, ügynökösködés stb. hanem tisztességes munka, leülök reggel 8-kor és felállok délután 4-kor (kicsit kisarkítva), szóval valamilyen normális irodai munka: iratkezelés, szövegszerkesztés stb. (bölcsész diplomával rendelkezem)
2010. jan. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!