Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Avon tanácsadóként hogy...

Avon tanácsadóként hogy történik az első fizetés?

Figyelt kérdés
Kérdeztem hogy smint van,de nem ertettem a hölgyet teljesen...rajta van a csomagon a csekk s azt kell fizetni,vagy addig nem adják ide a postán amig nem rendezem? S ha igen,meddig maradhat a postán?
2014. aug. 29. 15:18
 1/3 Timi179 ***** válasza:

attól függ hogy a rendelésnél mit állítottatok be amikor leadtátok az elsőt együtt! Ha csekkes fizetést, akkor a dobozban benne lesz a csekk amit legkésőbb 14 napon belül be kell fizetned!

HA átutalást akkor nem lesz benne csekk de a feltételek ugyanazok!

Ha postai utánvétet akkor ebben az esetben átvételkor kell kifizetned a csomagod ellenértékét!

A posta maximum 5 munkanapig őrzi meg a csomagodat, ha nem veszed át visszaküldi a raktárba de utána nincs mód az újra kiszállításra!!!

2014. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Csekkes fizetést választottuk.ez a 150ftos.akkor oké.oostai átvételt kértem,erről értesítést kapok a postáról vagy csak Elmegyek érte mondjuk 3 nap múlva s átveszem?
2014. aug. 30. 12:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert még nem kertem ilyet,igy.s tegnap volt a leadási határidő.
2014. aug. 30. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!