Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek hogy megszeressem...

Mit tegyek hogy megszeressem a munkám?

Figyelt kérdés
Mivel ösztönözzem magam a fizetésen kívül hogy minél jobban teljesítsek? És ne azon járjon az eszem pl. hogy mikor van mér vége a napnak és mehetek haza? Hanem szeressem is csinálni azt amit kaptam munkának? Várjam hogy csinálhassam, hogy legyenek terveim vele kapcsolatban: "most ezt így fogom, ezt meg emígy fogom csinálni a mai napon", stb? :)
2014. aug. 30. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted akkor nem is fogod szeretni.

Én se szeretem viszont a munkatársakat szeretem, miattuk megéri bejárni.

2014. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Polipeter ***** válasza:

Abszolut tudom, miről beszélsz, régebben ez nekem is gond volt, de mára már szeretem a munkámat.

Nekem a hozzáállásomat kellett megváltoztatni.

Sorold fel, miért fontos a munkád.

Majd sorold fel akár egy lapon, hogy miket tudnál jobban csinálni? Miket lehetne fejleszteni, mi az amikkel a céget előbbre lehetne vinni.

Majd gondold végig, hogy miképpen tudod kivitelezni?

ha teljes bedobással elkezdesz dolgozni, élvezni fogod!

Sok sikert! :)

2014. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Polipeter ***** válasza:
azt nem írtad mióta csinálod, mivel foglalkozol, így nagyon általánosan értsd a válaszomat :)
2014. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha magát a munkát utálod, nem fogod megszeretni, próbálj meg más munkát találni.

Én leginkább azt utálom, hogy nem azt tehetek amit szeretnék, hogy fel kell kelni, be kell menni, olyanokkal kell közösködni, akiket nem igazán bírok..

Viszont amikor bent ülök akkor sokszor azt gondolom, hogy egész jól elvagyok a gépem előtt a székemen, tulajdonképpen érdekes amit csinálok, vannak jó fej kollégák, szép a kilátás, enyém egy egész iroda, és egyébként is lehetne ennél sokkal rosszabb, voltak munkáim, amit tényleg úgy egészében utáltam.

Mondjuk én a pénz miatt váltani szeretnék, csak az a baj, hogy az egyetemi végzettségem szerint leginkább olyan munkákat kaphatnék, amiket valószínűleg marhára utálnék.

2014. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!