Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat (+szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat (+szexuális élet) frissítési kreatív tippek? (Nem az elcsépelt szexi ruha, közös kirándulás stb-re gondolok, hanem tényleg kreatív ötletekre)

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
csald meg velem a pasidat kreatívan...és nem lesz olyan unalmas...
2012. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszállok harmadiknak!
2012. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felettébb kreatív ötleteket ... de ilyenekre nem vagyok kíváncsi, köszi!
2012. jan. 25. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig a többes felé nyitást sokan kipróbálják ilyen esetben. Leginkább a 40-50 éves korosztályra jellemző.
2012. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire is ellenkezel, közös programokra van szükség. Most én nem tudom, hogy ez a kirándulás vagy sétálgatás, vagy éppen egy rock koncert, ami segíthet, ti tudjátok, hogy milyen programokat szerettek. Esetleg iratkozzatok be táncolni vagy kezdjetek együtt sportolni...stb

Teljesen mindegy, csak legyen sok olyan élményetek, ami nem abból áll, hogy otthon ültök és nézitek a tv-t, hanem tényleg program, ugyanis ilyenkor mindig történik valami, sokkal könnyebb egymásra hangolódni.

Ha ezek nem segítenek, tehát nem tudtok együtt szórakozni sehogyse (és itt nem bulizásra gondolok, hanem bármi más programra), akkor valószínűleg nem nagyon illetek össze.

Ez nem kreatív ötlet, de hasznos.

2012. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző válaszoló is javasolta,mi pl elkezdtünk salsazni:) Pedig a párom nem táncolós típus,és bulizni se jártunk soha,de nem csak táncolni tanulunk,hanem különböző-az oktatók által szervezett-programokon is részt veszünk,és havonta egyszer-kétszer salsa bulikba is eljárunk.Óra heti egyszer van,kirángat a szürke hétköznapból,új embereket ismertünk meg,és a közös élmények,és érdeklődés felélénkítette a kapcsolatunk!:)

Kezdjetek ti is vmi új dolog tanulásába,nem is gondolnád,h összehoz!:)

2012. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De elhiszem ... nagyon szívesen járnék akár salsázni is ... de ilyenekre semmi pénz, hónapról hónapra élünk
2012. jan. 26. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor próbálkozzatok vele otthon! Bár tudom, ott sokszor lehet a lustaság győznr inkább, azzal szemben, hogy egy órára ha már beiratkozott valaki, biztos elmegy... de próbáljátok ki, hátha mókás lenne! Neten rengeteg oktató video van, ami teljesen ingyenes, megtanulhattok pl onnan is táncolni :)

Tudom, nagyon fura lesz először meg röhejes is talán, de ha elkezditek, és eleinte együtt ügyetlenkedtek, aztán együtt megtanuljátok, az mindvégig szórakoztató lesz!! :))

2012. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!