Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gimnázium mellett munka?

Gimnázium mellett munka?

Figyelt kérdés
Szóval, menthetetlen autób*zi vagyok, régi álmom egy 2101-es Zsiguli. Az olasz kocsit látom benne, de ez most nem fontos. Szóval, hogyan lehetne valahogy részmunkaidőben dolgozni (pl heti 3x4 óra), 15 évesen, vagy majd ha betöltöm a 16-ot? Ilyen irányú hirdetést csak egyetemistáknak láttam, gimnazistáknak nem. A kisebbek korrepetálása járható út? Mennyit lehet egy óráért kérni? Hol kéne hirdetni? Elég jól megértetem magam a kicsikkel, meg a tanulmányi eredményei, sem rosszak. Vagy valahol fizikai munkát kéne vállalnom?

2014. szept. 10. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

15 évesen csak nyári munkát vállalhatsz, 16 évesen már dolgozhatsz rendesen diákként, de meki, teszkó és hasonlóknál.

De ez a pénz nem lesz elég egy autó fenntartásához, főleg nem egy zsiguliéhoz.

2014. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudod, nekem ez csak ilyen "szobornak" kéne, évente néhányszor előszedni, lemenni Balcsira barátnővel, tudod, évi 1-2000 km. A biztosítás 7500 Ft, az adó 6000 egy évre, az alkatrészek filléresek, javítani minimális műszaki érzékkel és sok utánanézéssel lehet. Nincs ájfónom, nem edzőteremben gyúrok, hanem a szabadban sportolok, nincsenek extrém drága ruháim, mindennap egy liter kólára, többezret mekire sem költök, azért talán valahogy kigazdálkodhatom. Tudom, hülye vagyok, az ember 18 éves korára ne akarjon autót, csak ha anyuci/apuci a feneke alá tolja és fizeti, vagy ha akar, akkor vegyen Swiftet ugyanannyiért.
2014. szept. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!