Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy Budapesten...

Miért van az, hogy Budapesten senki nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta keresünk munkatársat az üzletbe eladóként, de vagy életképtelenek jelentkeznek, vagy senki. Miért van ez?

2014. szept. 14. 13:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
61%

Igen, a fiatalok... mindig a fiatalok.

Nos a fiataloknak nincs lehetőségük lakást vásárolni alaptőke nélkül, nincs lehetőségük elindulni a nagy büdös életben, 150 ezer forint egy albérlet átlagban Budapesten bizonyos (nem túl hiteles) források szerint. Akkor mit várnak a munka adók? Kell nekem egy albérlet és még kell ennem is, aztán akarok öltözködni, nehogy csövesnek nézzenek és igen, annyira pofátlan vagyok, hogy félre is akarok rakni 2-3 milliót egy évben, hogy legyen egy házam nagyjából 20 év múlva, ahova tudok gyereket hozni a világra. Hát igen, fiatalként mekkora gennyláda vagyok!

2016. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!