Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyedül 2 gyerekkel külföldön?

Egyedül 2 gyerekkel külföldön?

Figyelt kérdés
Szerintetek megoldható 2 gyerekkel,egyedülállóként külföldön(jogosítvány nélkül)"új" életet kezdeni?(Nyelvtudás (valamennyi) van)
2014. szept. 14. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Zéró esély gyakorlatilag.


Persze pénzzel minden megoldható, de gondolom mert azért mész ki, mert dúskálsz az anyagiakban, hogy legyen lakás/albérlet Londonban, bébiszitter, vagy háztartási kisegítő. Hacsak nem valami nagyon kapós szakmád van (pl anesztes) amivel már Mo-ról találsz állást, és gyerekbarát beosztásba tesznek be, akkor kivitelezhetetlen.

2014. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi kezdő tőkéd van?

Gyerekek apja hozzájárul a külföldi kiköltéshez mert ha nem már itt elbuktad?

2014. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak Ausztriáig mennék....benne,valószínűleg...
2014. szept. 14. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Németo nem tetszene? mennék veled
2014. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És mekkorák a gyerekek?

Szerintem kivitelezhetetlen. Én is gondolkodtam rajta, hogy ki kéne menni, de itthonról gyakorlatilag szóba sem állnak velem, aki itt keres, pályakezdőt keres. Munkaközvetítő iroda sem vállal gyerekes családokat. Na meg kint nem úgy van, hogy bérelsz egy lyukat,ott a gyámügy is a nyakadra jár majd, hogy ellenőrizze a körülményeket.

Mi a szakmád? Itthon miért nem jó?

2014. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert itthon lassan nem győzöd a havi kiadásokat sem...
2014. szept. 14. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

nem értem miért lettem lepontozva

én Németo-ban dolgoztam,lett egy babám, itthon vagyok, simán visszamennék, baba bölcsibe, csak összefogva gondoltam könnyebb lenne valakivel.

erre lepontoznak..

2014. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy megy ez a "pontozás"?Németország is érdekelne...
2014. szept. 16. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!