Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hogy viselitek, ha nincs...

Ti hogy viselitek, ha nincs megfelelő mennyiségű pénzetek?

Figyelt kérdés
Egész konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy hogy viselitek el, hogy bizonyos dolgokat nem engedhettek meg magatoknak, drága ruhák, jó kocsi, hitel nélkül lakást venni stb. Hogyan törődtök bele abba, hogy esetleg igy fogjátok leélni az életet? Köszönöm.

2014. szept. 23. 02:51
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
33%
Nem minden a pénz...
2014. szept. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
68%
Abszolút nem vagyok pénz függő. Azt élvezem, ha stratégiáznom kell, ha kevés pénzből ki tudok valamit sakkozni. Nem vágytam soha elérhetetlen dolgok után. A sok pénz sok gonddal is jár, állandóan aggódni kéne valami miatt, nehogy megkarcolják a 20 milliós kocsimat, bealgásodik a medence, nem működnek a ház körül a kamerák, a bejárónő meglop, stb, kinek hiányzik ez?
2014. szept. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
53%
Na és nagyobb boldogság az amikor 20 év után lejár a hiteltartozás, mint ha mellényzsebből vennék egy házat. :)
2014. szept. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
61%

en az igenyeimet mindig is a lehetosegeimhez alakitottam. Soha nem okozott gondot az hogy mennyi penzem van, arra mindig volt amire kellett.


Ha az ember nem tud hatart huzni, akkor nagy bajban van, mert barmennyi penzt el lehet kolteni, egyszeruen nincs hatara a koltekezesnek.


Persze ma, 15 ev meloval a hatam mogott elmondhatom magamrol, hogy magyar viszonyok kozott modosnak szamitok, de az igenyeimet nem srofoltam annyival feljebb, amennyivel tobbet keresek. Kozben meg rajon az ember, hogy a penz tenyleg nem boldogit.

2014. szept. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
82%

Mást értünk megfelelő menniységű pénz alatt :)


Annak rossz lehet, aki jobb helyzetből került rosszabbra, de én szerencsére (vagy nem) mindig nagyjából ugyanazon az életszínvonalon mozogtam vagy legalábbis fokozatos volt a változás. Az ember nyújtózkodjon addig, amíg a takarója ér.


Szóval nekem nem kellett beletörődnöm, nekem ez a természetes, hogy ilyeneket nem engedhetek meg magamnak (jelenleg).

2014. szept. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%
Nem élek nagy lábos. Soha nem is éltem. Ha ezt az életszínvonalat nem tudom tartani az azért frusztrál. Ha beüt valami nagyobb kiadás akkor azért vannak gondok :S
2014. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen volt olyan.

Hát az ellenségemnek se kívánom,ennél rosszabb érzés nem volt,hál istennek már ennek vége.

De szörnyű,amikor látod,sok 20-n éves és elején jár Bömös,Merci,nyaklánc,fullos lányok,ilyen olyan luxus nyaralás,meg ugye én testépítési edzésekre járok,ez is rengeteg pénz,és nehezen fejlődtem anno,most már pofon egyszerű mert van pénz.

Nem tudtam jó minőségű ruhákba járni sem,a nők nem keresték a társaságomat, most már minden sokkal de ennél többre vágyok.


A pénz boldogít pedig,mert szinte mindent megvehetsz pénzért,nagyon sok mindent jó külsőt sportos testet közvetve meg lehet venni,el tudsz járni társaságba,jobbnál jobb helyekre a legjobb kajákat eheted meg,a legjobb p_ncikat kaphatod meg,egészséges dolgokat vehetsz,a legjobb ruhákat.

2014. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
82%

"mert szinte mindent megvehetsz pénzért"


jol mondod, szinte mindent. csak a legfontosabb dolgokat nem.

2014. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát utolsó,én ezt is meg tudnám cáfolni bizony.

De mire gondolsz?Tényleg érdekel engem.

Mert szerelmet az tutira meg lehet,jó ez sarkított,de ha látszik,hogy adsz magadra egyből több nő közül tudsz válogatni.

2014. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
61%

nem lehet egeszseget, szeretetet, szerelmet, baratsagot venni.


erre azert eleg hamar rajon az ember.

2014. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!