Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Burnout, kiégés. Ti mivel...

Burnout, kiégés. Ti mivel védekeztek ellene?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben teljesen le vagyok törve a munkahelyemen. A múlt héten volt egy komolyabb balhé is, azóta néha este iszok is, egyedül. Egy kis cégnél dolgozom.


Nulla szakmai elismerés, a főnök kinevezte magát a területem szakértőjének, a felettesét pedig egyszerűen el tudja varázsolni pár diagrammal, számmal és a fényes jövő felvázolásával, miközben többes számot használ, de a feladatot én végzem el, vagy az alapötletet én adom, amit ott helyben ellenez, majd két nap után bejelenti, mint saját ötletet. Olyan munkákat ad ki külsősnek nagyon durva pénzekért, amiket én is el tudnék végezni, jobban is ( tudom, mert láttam a külsős munkáját ), és még fejlődnék is általuk. Ezt említettem neki, de nem változott semmi.


A közvetlen felettes látványosan mellőzi a szakmai kompetenciákat, miközben a kolléganőnek udvarol, aki persze, mint a nők nagy része kihasználja hogy a főnököt a fark--nál fogva tudja vezetni. Kihagy a döntésekből, nem dolgozunk össze, pedig hatékonyabb lenne. Ha kérdezek, feszülten válaszol, sokszor nagyon primitív stílusban. Állítólag a barátnője csak ritkán kapható "arra", ezért feszült, és ezért robban a tesztoszteron, mikor egy másik pasi is van vele egy nő társaságában.


Az utóbbi két hónapban csak a droidmunkát kapom, miközben az ügyfélszolgálatossal kettesben az én feladatkörömbe is beleszólnak. A kolléganővel jóban vagyok, de a főnök minden alkalmat megragad, hogy látványosan ledomináljon, kihasználva a főnöki státuszát, hogy megmutassa, hogy a vezércsődör az irodában. Már több alkalommal is megalázott a kollégák előtt. mikor a nagyfőnök bent van, senki nem mehet sehova, se wc, se kaja, és nem kérdezhet a közvetlen főnöktől, mert ő nem akarja hogy azt gondolja róla a nagyfőnök, hogy itt nem zajlik minden olajozottan.


Az iroda kicsi ahol vagyunk, senki nem szól a másikhoz egész nap, sose volt még csapatépítés ( pedig volt róla szó ), csak ülünk egész nap, és robotolunk. Se zene, se semmi, csak a billentyűzet csapkodása hallatszik reggeltől 6ig.


A fizetés rendszeresen késik, ha szóvateszem hogy vannak kiadásaim, és jó lenne ha tudnék tervezni , visszaszólnak hogy papíron nincs megszabva hogy mikor kapjuk meg a pénzt.


Nyilván sokan vannak hasonló cipőben, de már nagyon elkeserítő, és ijesztő, hogy reggel hányingerem van mikor megyek be.



2014. szept. 24. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én az első gyomorgörcs után viszonylag hamar eljöttem, és saját vállalkozást csináltam. Azóta kiegyensúlyozott a szakmai és magánéletem is, én viszem a nagyokat az oviba, én megyük értük, az egyikért ebéd előtt, a másikért alvás után.. Mindjárt indulok is a legnagyobbért. Gyönyörűen süt a nap, csicseregnek a madarak... Te nem gondolkoztál még a váltáson?
2014. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

felmondtam

amúgy MT szerint 10-ig kell fizetést kapjál

2014. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!