Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hol keresnétek munkát a...

Ti hol keresnétek munkát a helyemben?

Figyelt kérdés

Technikus vagyok, tehát nincs diplomám.

Elsősorban interneten szoktam keresni, viszont nem tudom, ti melyik oldalt ajánlanátok nekem. Jelenleg az afsz.hu-t szoktam nézegetni, de 90% segédmunkás meg összeszerelő hirdetések vannak, semmi "komolyabb". Professionon meg csak mérnököket keresnek.


Melyik weboldalon találhatok valami számomra relevánsat is?


2014. szept. 27. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az összes létező álláskereső honlapot érdemes nézegetni, nem csak egyet vagy kettőt.

Ezen kívül újságot is érdemes nézni.

Plusz, ha engem kérdezel, akkor 1. írj egy csomó önéletrajzot, keress olyan cégeket, ahová te el tudnál helyezkedni és csak úgy adj be önéletrajzot, ha nem is hirdetnek állást, ugyanis sok állást meg sem hirdetnek, 2. ha nagyon kell a pénz, akkor érdemes nem csak a szakmádban munkát keresni, hanem olyat is elvállalni, amit éppen el tudsz végezni, bár nem szakmába vágó és addig meg keresni folyamatosan.

2014. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De konkrétan mégis melyiket ajánljátok?

Személyes felkereséseket nem szeretem, mert eddig mindig csak lenéző, "mit tolakodik ez a hülye" tekinteteket kaptam.

2014. szept. 27. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!