Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel lenne érdemes pénzt...

Kisvuk29 kérdése:

Mivel lenne érdemes pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Szeretnék jogosítványra és autóra gyűjteni mivel elég távol lakom a sulitól és sok olyan nap van (ballagás, egyedi programok és ilyesmik) amikor már nem úgy jár csatlakozás ahogy kéne meg van egy 125-ös ETZ-m ami csak a B125-re vár (papírok rendben) de a suli miatt teljes idős meló kizárva.

Van olyan osztálytársam aki pl focibíró ként keres de én a fociról annyit tudok hogy rúgni kell a labdát meg futni

Tehát falusiként mivel lenne érdemes próbálkoznom ami ténylegesen hoz pénzt?

Bármit meg tudnék tanulni csak az időhiány ami nem engedi meg hogy hosszútávra tervezzek

Ha kifizetődő lenne még a tőzsdét is megtanulnám :D

Szóval olyan válaszolókat várok akik suli mellett próbálnak pénzt keresni :)



2014. okt. 6. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég sok diákmunka van, köztük olyan is, ami hétvégi meló.
2014. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudsz véletlenül egy portált vagy ilyesmit?

Mert pl itt a faluban semmi sincs de Salgótarjánba be tudok utazni

Akár Balassagyarmatra is (addig van bérletem :D ) csak valami támpont jó lenne

Jól lenne a jogsi után is ha lenne kis pénzem erre arra ezért kitartó lennék :)

2014. okt. 6. 19:37
 3/6 anonim válasza:
Picit vicces de szerintem videóval.egy jó videós sok pénzt keres evvel.Pl.gameplay
2014. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam már erre de a gépem nagyon a komolyabb játékoat nem szereti és mióta kiköltöztünk tanyára a mobilnet a youtube-ot nem szereti

Pedig már szerződésem is volt a youtube-al :D

2014. okt. 6. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Salgótarjánban van diákszövetkezet nem? Szerintem érdemes lenne regisztrálnod hátha tudnak ajánlani valamit
2014. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rákeresek

Egyébként az mindegy hol tanulok?

Mármint a szövetség szempontjából nézve mindegy-e

2014. okt. 13. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!