Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkat valasztanatok...

Melyik munkat valasztanatok ami jol fizet de tonkretesz vagy ami keveset fizet de jó?

Figyelt kérdés

Valaszthatok 2 munka kozul. Edig diakmunkan voltam egy gyarba 4 muszak 114.000 ft fizetes robotmunka pisilni se nagyon tudsz kimenni es a monotom melo kicsinalja az idegzetet, bele vagyok betegedve. A masodik lehetoseg biztositonal irodai munka, 96 ezer fix de ebbol levonodik 18 ezer ft buszberlet amit magamnak kell fizetni, igy a dizetes lenyegeben 80 ezer. Ebben a munkakorben meg nincs tapasztalatom.

22 eves lany vagyok


2014. okt. 7. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Inkább a második.
2014. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert, telefonrol gyorsan gepeltem.
2014. okt. 7. 13:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se válaszd azt, ami idegileg kikészít, hosszú távon egyáltalán nem éri meg.
2014. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

18ezer buszbérlet? Vidék+főváros egyben?

Egyébként nem kérdés, hogy a második az elsőt még 180-ért sem vállalnám be...

2014. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem is a 2. lehetőség, mert egy irodai munkát még mindig hosszabb távon tud csinálni az ember, de a fizikai munkába hamar tönkremegy az ember. én pl. reggeliztető vagyok hotelben pár hónapja vagyok itt, de néha majd leszakad a lábam, meg a hátam, mert cipekedni kell, szóval nem jó.
2014. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha elég a 80, akkor válaszd azt. Ha nem elég, akkor tetszik-nem teszik, kénytelen vagy a gyárat választani.


Én is lehúztam gyárban 5 évet, és én sem azért választottam, mert hű de tetszett, hanem mert kellett a pénz.


22 évesen még fiatal vagy, de majd idővel rájössz, hogy a pénz nagy úr, és a szükség felülírja az elveinket.

2014. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Második csakis!

Olyat, ami tönkretesz, nem választanék vagy csakis úgy, ha látom a végét!

2014. okt. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ebben a gyarban 10 honapja dolgozom heti 6 napot, de sirva jovok ki, az emberek bunkok, csak a termeles van mindenki szeme elott. Multkor anyukamat elvitte a mento, errol engem telefonon ertesitettek szunetbe ez miatt kestem a szunetrol 3 percet. Aki addig beallt a helyemre szo szerint uvoltott velem, hogy hogy mertem par percet kesni, amikor okom volt ra.
2014. okt. 7. 13:10
 9/16 anonim válasza:

A gyári munka szinte megöli a lelket. A fizetésednek sem tudnál egy idő után örülni. Mivel eddig diák voltál túlmunkára és túlórára sem nagyon kényszeríthettek. Nem diákként viszont ezt megtehetik.

A második lehetőséget választanám , és közben nézegetnék más lehetőségeket.

A gyári munka mellett sem időd, sem energiád nem lenne jobb munkát keresni.

2014. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés, hogy a második. Az sokkal nyugisabbnak tűnik. Aztán majd nézelődhetsz jobban fizető munka után is, de legalább megmarad az egészséged.
2014. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!