Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lenne 500 millió ft-od, de...

Ha lenne 500 millió ft-od, de semmi szakképesítésed sincs, milyen egyetemet végeznél, hogy a saját pénzed biztosan megtudd úgy forgatni, hogy öregkorodra ennek a többszöröse legyen?

Figyelt kérdés

500 milliót talán el lehet szórni egy élet alatt, ha valaki nagylábon él!

Butaság is lenne és a jövőre is kellene gondolni!

Milyen szakot kellene elvégezni, hogy maximális tudásom legyen befektetés vagy tőzsde vagy vállalkozás terén?


500 millió után a bank is fizet évi 20-25 milliót, de ennél valami ésszerűbb dologra gondolok, ami az önerőn alapszik és ennél többet hoz, szinte kockázatmentesen!


Nemzetközi gazdálkodás, informatikus, pénzügy, vállalkozási fősulik?


Hirtelen ezek jutottak eszembe, de ezekben sem vagyok biztos, csak elmélet...


Ti mit tennétek?


Persze ilyen veszély sajnos nem fenyeget, de akármennyi vagyont is sikerül felhalmoznom, okosan szeretnék gazdàlkodni vele!


2014. okt. 17. 23:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#8 Jó kis pert akaszthatnának a nyakadba. :)
2014. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
Semmit odaadnám egy hajléktalannak és én lennék csöves inkább4 nem tudnék egy hajláéktalan szemébe se nézni ha ennyi pénzem lenne
2014. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 egy újabb válaszoló ***** válasza:
50%
7# De szeretem a munkámat. Jelenleg 10X akkora a passzív jövedelmem, mint a munkabérem, szóval ha nem szeretném, nem csinálnám. De egy külön vállalkozást tuti nem indítanék. Aki vállalkozott már, az tudja, hogy mekkora munka, felelősség az.
2014. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi pénzből semmi mást nem csinálnék, mint a kamatából utaznék, művelődnék, ledoktorálnék, és egész életemben filmmel meg irodalommal foglalkoznék.
2014. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy vállalkozás nem attól sikeres, hogy valaki nagyon tud "vállalkozni", hanem érteni is kell valamihez és kellenek jó ötletek.

Én végiglátogatnám a legjobb egyetemeket és felvennék olyan tárgyakat amelyek érdekesnek tűnnek. Ebből lehet legtöbbet profitálni.

2014. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

9-es.

1. Olyan egyetem nem létezik, hogy "Harward".

2. Nehogy azt hidd, hogy a Harvard-on elég kifizetni a tandíjat és felvesznek. Az nem Magyarország. Oda csak a legkiemelkedőbb teljesítményű tanulók tudnak bekerülni. Az acceptance rate egy évben 5% alatt van...

2014. okt. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!