Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel valami jó munka?

Érettségivel valami jó munka?

Figyelt kérdés
Olyan válaszadók véleménye érdekel, aki valamilyen okból kifolyólag nem tanult tovább érettségi után, és sikerült neki nagyon jól elhelyezkedni! Vagy esetleg, ha valaki tudna pár tippet írni, szívesen elolvasom!
2010. jan. 25. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem sikerült csak érettségivel, pedig volt már 1 középfokú nyelvvizsgám is. Azért Neked sok sikert! Háthasikerül.
2010. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Egyik haveromnak sikerült, targoncázik. De ahhoz kell szerintem olyan okj, úgy tudom hogy akár 1 hónap alatt el leeht végezni.
2010. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem ártana egy szakmát letenned,vagy valami pár hónapos tanfolyamot. Így hátha könnyebben menne. Én is most keresek munkát,pályakezdő munkanélküli vagyok. Nincsen sikerélményem,pedig hiányszakmám van. De hiába,ha az üzemek sorra zárnak be. Hát igen...munka terén az is baj,ha fiatal vagy és nincsen tapasztalatod. No meg az is gáz,ha idősebb vagy és elbocsátanak. Tehát nehéz minden téren. 21/L
2010. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán tudom, hogy mit vársz? Érettségivel jó meló a mai világban? Még diplomával sem! Ha legalább lenne valami más végzettséget, valami tanfolyam, de így nehéz lesz.
2010. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyárakba érettségivel is felvesznek, de az nem "jó meló". Persze most mindenhol sorra zárnak be, elbocsátások vannak... nem hiszem, hogy egy sima érettségivel felvennének bárhová is, fiatal is vagy és szakmád sincs... azért sok sikert!
2010. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy fiú vagy? Az se mindegy. Mert raktári melók tényleg vannak.
2010. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lány
2010. jan. 25. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én érettségi nélkül csak szakmával felvettek dolgozni a szakmámba..igaz közben estin letettem munkaidő mellett az érettségit,de itt ez nem számít..Van olyan kollégám akinek csak 8 általánosa van,és havi 150 ezret hazaviszi..

(de kell dolgozni nem is keveset...)

2010. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én érettségivel egy elektronikai gyárban dolgozom,mint meós. A meló elviselhető(nem is a munkával hanem inkább az ott dolgozó pár emberrel van baj),és a pénz is jobb mint a semmi..
2010. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!