Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik országban a legérdemese...

Melyik országban a legérdemesebb céget alapítani?

Figyelt kérdés

Magyarország kesz rohej, oda biztos nem alapitanek semmit, Amerikarol meg csak azt tudom, hogy regen nagyon tamogattak a cegeket, meg mindent, de hogy ma mar mi van ott... es a tobbi orszagban? arrol sincs fogalmam.


Valaki? Valami tapasztalat esetleg?



2014. okt. 25. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Legérdemesebb ott, ahol ismered a jogrendszert, a nyelvet, a helyi viszonyokat. Jó eséllyel pont Magyarország az.


Amúgy hol lenne a munkavégzés? Mit csinálnál? Hol adnál el a portékádat (szolgáltatásodat)?

2014. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyessel. Itt Dániában könnyen lehet céget alapítani, de rengeteg az adó. Nekem is magyar cégem van.
2014. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szoftverfejleszto ceg lennek. Olyan orszagban gondolkodok, ahol az angol megfelel, es kedvezoek az adok. Namarmost Magyarorszag meg az internetet is meg akarja adoztatni, szoval ketlem, hogy az lenne a legkedvezobb.


Amugy most Angliaban vagyok, de fogalmam sincs az itteni rendszerrol, csak azt latom hogy az osszes nagy ceg szinte amerikabam szekel. Az osszes nagy ceg itt angliaban. Mcdonalds stb...

2014. okt. 26. 12:43
 4/5 anonim válasza:
Én Panamában tenném le a cégem székhelyét. Ott ugyanis nem kell a céged után semmi adót fizetni:)
2014. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na jo, de ha terjeszkedsz, es a celorszagba mesz, akkor ott ugyan ugy adoznod kell, hiaba nem a szekhelyed
2014. okt. 29. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!