Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 6 hónapos kismamaként hol...

6 hónapos kismamaként hol tudnék elhelyezkedni, vagy mit csináljak hogy ne maradjak pénz nélkül?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az a nagy helyzet, hogy a munkáltatók nem kapkodnak senki után, akiről tudják, hogy három hónap múlva már biztosan nem fog dolgozni. Pláne, hogy már látszik rajtad, hogy terhes vagy. Nem letolni akarlak, de ez miért nem jutott eszedbe korábban? Én csak úgy mertem bevállalni a babát, hogy volt előtte munkahelyem, onnan mentem GYED-re. Talán az az egyetlen megoldás lehet, hogy ha van ismerősöd, aki be tud jelenteni a cégéhez.
2008. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan, de lehet, hogy az is jó lenne, ha egy ideig fizetnéd magadnak a tb-t. De ahhoz kell egy kis pénz. :o(
2008. aug. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az is beleszámít esetleg a 180 napba???
2008. aug. 14. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!