Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet sok pénzhez hozzá...

Hogy lehet sok pénzhez hozzá jutni legálisan?

Figyelt kérdés
nem hiszem hogy a munka segítene ebbe.

2014. nov. 6. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
munka, vallalkozas, szerencsejatek.
2014. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Sok pénzt csak sok pénzből tudsz csinálni.

Ha értesz a tőzsdéhez, azzal is lehet kaszálni, de bukni még többet.

A szerencsejáték egy idő után függőséget okoz, amivel szintén csak veszíteni lehet.


Szóval legálisan sok pénzhez jutni? Hitel... :D

Azon kívül szinte sehogy nem lehet.

2014. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Még #2 vagyok: nekem lenne például egy csomó dolgom, amit el tudnék adni, de Magyarország nem Amerika...itt senki nem vesz 'kacatot', mert az embereknek nincs pénzük. Sőt..nem hogy azt nem vesznek, de egy értékesebb dolgot is szinte lehetetlenség jó áron eladni.
2014. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Feltétel: legyél programozó, legyen egy jó ötleted és akár a világ leggazdagabb emberei közé is bekerülhetsz, ennyi. Páran megcsinálták, csináld meg te is.
2014. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
politika. illetve ott ami nem legális az is törvényes mert a törvény te vagy.
2014. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
#4: váó, ez tök jó ötlet...ehhez már csak programozónak kell lenni, és kitalálni valami olyat, amit más még nem valósított meg! ZSENIÁLIS! -.-
2014. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
munka + spórolás + befektetés hármasából lehet "sok" pénzhez jutni legálisan, csak sokan már a második pontnál megbuknak, mert nekik autó kell, meg menő cuccok, holott Magyarországon sokkal-sokkal kevesebb ember engedhetne meg magának autót, mint amennyi van. Csak ha az arra költött pénzt félretették volna (kocsi ára,üzemanyag,adó,biztosítás,szervíz), már szép kis megtakarítása lenne sokaknak. De ha spórolni sikerül is, jól befektetni már ritkán, még mindig sokan bankszámlájukra gyűjtögetik csak a pénzt és nem "forgatják". Idővel a munka nem alkalmazotti munkát fog jelenteni, hanem vállalkozóit, esetleg cégvezetőit, ahol már a számok is nagyobbak. Bizony a sok pénzhez befektetés kell, ami legalább szellemi befektetést jelent, mint pl. a programozás. Kérdés persze az is, hogy a kérdezőnek mi számít soknak?
2014. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ha érdekel a tőzsde abban tudnék segíteni.
2014. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha legálisan, akkor - bármilyen meglepő - a munka vezet eredményre. Persze nem mindegy, hogy milyen. Alkalmazottként nincs esélyed. A másik három út vezet célra, ahogy Kiyosaki is vázolta: vállalkozással, cégtulajdonosként, és befektetőként. Kb. ebben a sorrendben, mert ez egy folyamat. Én találtam is egy utat, amivel ezt lerövidíthetem. Ha komoly a kérdésed és a szándékod, írj privátban.
2014. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egy kérdésben írtál a kérdezőnek hogy tudsz neki segíteni hogy találtál egy rövidebb utatat a pénzkereséshez.nem tudom tudnál nekem segíteni? ha igen akkor nagyon megköszönném
2014. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!