Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet sok pénzhez hozzá...

Hogy lehet sok pénzhez hozzá jutni legálisan?

Figyelt kérdés
nem hiszem hogy a munka segítene ebbe.

2014. nov. 6. 22:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
bocs nem ide akartam írni :D
2014. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megjelentek a nagy "hálózatépítők" is... :D persze el is árulják a titkot. nem is írok semmit. szánalom.
2014. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
...és a titok: a MUNKA. Kellemetlen mi? :) De nem kell mindenkinek hálózatépítéssel foglalkoznia. Csak azoknak érdemes, akik képesek alapszinten megérteni az üzleti rendszert, s hogy miből látszik, hogy egy cég stabil és megbízható-e, vagy csak... Ennek ma már némi guglizással és gondolkodással utána lehet járni. S persze ez is munka. De lehet sok más dologgal is sok pénzt keresni. Pl. vállalkozás-építéssel, befektetésekkel.
2014. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hálózatépítés: működő rendszer, avagy hogyan csapj be másokat, és hogyan győzködj másokat hogyan beregisztráljanak alád hogy legyen munkád.


Szánakozva nézem, amikor vergődnek nekem a 12. NEM-re is, hogy nem érdekel, csak hogy regisztráljuk alájuk és legyen pénzük :D


Persze olyan nagyokat mondanak, hogy ez egy kiváló rendszer, meg mennyire sikeresek. De ha "nem" a válaszom még a csillagot is lehozzák, csak hogy fizessek nekik a semmiért.


Ez nem munka.

2014. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled. Ha pl. alkalmazott vagyok, s úgy döntök nyitok egy kisboltot, onnan kezdve vállalkozóvá váltam? Ha valaki regisztrál egy MLM-céghez, nem megy át csodálatos átalakuláson és nem válik hálózatépítővé egyidejűleg. Ő szeretne pénzt keresni gyorsan, lehetőleg munka nélkül. Ennyi erővel feladhatna egy lottót is. De ez az, ahogyan nem működik. Ez tényleg nem munka, teljesen igazad van. Ez másról szól. Ezért írtam, hogy aki képes MEGÉRTENI… Az én olvasatomban mások becsapása egyébként sem tartozik a „legális” kategóriájába.
2014. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!