Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az alap fizetése egy...

SThirMO kérdése:

Mennyi az alap fizetése egy mozdonyvezetőnek?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy menyit keres egy mozdony vezető mivel már abban a korban vagyok, hogy el kéne gondlkozni azon, hogy mi is szeretnék lenni és úgy hallotam, hogy a mozdony vezető 400.000 FT is keres, javítsatok ki ha tévedem.

2014. nov. 9. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

igen ha már 20 éve van a máv nál.


kezdő 180 bruttó

2014. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha jól gondolom esti műszakok stb. + ugye?
2014. nov. 9. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Gázolajlopással együtt elég sok.
2014. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak az a fontos kedves válaszadó hogy a dízel mozdonyok száma igen megcsappant. És már igen csak figyelnek arra a kevésre is
2015. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amig tanulsz addig brutto 130 korul kapsz utanna kezdofizetes brutto 220ezer korul plusz muszakpotle ami kb 70-80ezer viszont magan cegeknel tenyleg megkeresnek 400at is de ott kihajtjak oet az embernek semmire sincs ideje csak a munkajanak el elmegy ejszakazni hazaer reggel 5re es delutan mar hivjak is vissza ossze vissza jarnak dolgozni es nagyon sokat szoval amig valaki fiatal egy par evig csinalhatja szerintem hogy tobbet tudjon felretenni mig beindul az elete de hosszutavon kimerito es csaladosoknak sem tesz jot :)
2016. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!