Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha van érettségim, akkor...

Ha van érettségim, akkor közmunkán több fizetést kapok, mint 50000 forint?

Figyelt kérdés
Attól függetlenül, hogy nem olyan munkakörben dolgozom, ahol létszükséglet az érettségi megléte.

2014. nov. 13. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmivel sem kapsz többet, és nem kap többet egy diplomás sem, mint egy 4 általánossal rendelkező ember.

Épp ezért szoktak panaszkdni, hogy az egyik tanult, a másik nem, és ugyanúgy, ugyanannyiért söpörnek utcát.

A közmunkában nincs bértábla, nincsenek pótlékok, hisz ezek a munkák nem végzettséghez kötöttek.

2014. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Munkakörtől függ, hogy hova kerülsz, én irodán vagyok és 64910ft a nettóm. Ismerek olyat is, aki 2 diplomával volt utcaseprésre beosztva és 50-et kapott érte.
2014. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szellemi munkásként szerződtetnek (mármint ténylegesen mondjuk irodai asszisztensnek) kapod a 64-et, ha fizikaiként akkor 50-et.
2014. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irodai közfoglalkoztatáson érettségin felül irodai képzettséggel vagy felsőfokú képzettséggel nettó 64.910 Forint és cafeteria jár. Minden más esetben csak az 50.000 Forint jár. A parkgondozó közmunkán nem is veszik figyelembe a képzettséget.
2014. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: milyen cafeteria?

Nem kapunk mi semmit se.

2014. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez helyenként eltérő. De valahol van Erzsébet utalvány, BKK-bérlet, és Szép Kártya. Így már ki is jön a minimálbér.
2014. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 richiehb válasza:
Én közmunkás vagyok érettségivel viszont a kollégám csak szakmunkás, de mindketten kellő informatikai ismerettel és jó kommunikációs készséggel munka és termelésszervező azaz csoportvezetőként dolgozunk és egységesen nettó 73 ezret kapunk.. kb 119 bruttó...juttatással még nem találkoztam 4 év alatt
2015. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!