Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy szakiskola 10 osztályt...

Egy szakiskola 10 osztályt elvégzett ember mennyit kereshet kb kisbolti eladóként?

Figyelt kérdés

Csak saccra, itt is érvényes a minimálbér/érettségis minimálbér stb?

Nem kereskedelmi suliba jártam, de most úgy néz ki egy kisboltban el tudnék helyezkedni mint eladó.

Anyagiakról még nem beszéltünk, csak érdekelne egy nagyjábóli összeg.


Szerintetek?


2014. nov. 17. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
De van eladói végzettséged? Mert a kisboltokban általában egyedül szoktak lenni az eladók.
2014. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60ezer
2014. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80 ezer és túlóráznod kell amit nem fizetnek
2014. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A garantált bérminimum a szakképzettekre vonatkozik, Neked olyanod nincs, így nem is tudna szakképzett eladóként felvenni, így a biztos minimum amit kaphatsz, az a sima minimum bruttó 101500 - ez Neked valószínűleg nettó 66 lesz. Ennél persze adhat többet, plusz ezen felül műszakpótlék, egyéb juttatás, túlóra - már ha fizeti.
2014. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincs semmilyen képzettségem. Még jelenleg is tanuló vagyok szakközépben, de csak vizsgákra járok be az iskolába.

Igazából nettó 70-80-nak már örülnék. Párom is dolgozik, ő elég jól keres, ez csak egy kis kiegészítés lenne

2014. nov. 17. 21:23
 6/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk konkrétan meg sem kérdezte, hogy milyen végzettségem van, csak annyit, hogy dolgoztam-e már kereskedelemben ?

Mondtam, hogy nem.

Erre azt mondta, hogy gondoljam át, ha érdekel a munka akkor menjek be és lepapirozzuk.

Gondolom akkor esne szó a bérezésről is

2014. nov. 17. 21:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, most értem haza. Nettó 112-e ft tud ajánlani, azt mondta. Ez sokkal több, mint amire számítottam, szóval örülök :)
2014. nov. 18. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez eléggé meglepne, szerintem a szerződésen már bruttó lesz az a nettó, alaposan olvasd el, hogy mit írsz alá.
2014. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem, hogy reggel 5-től este 9-ig ez annyira kevés pénz lenne? Sőt, szombat-vasárnap is nyitva van a bolt, annyi, hogy egyik hétvégén én dolgozom, másikon pedig a kolléganő.

Szerintem ez így korrekt, és a szerződésen is ez volt.

De igazából 80 ezerben is kiegyeztem volna, mert kell a pénz. Szóval mindegy, örülök, hogy dolgozhatok :)

2014. nov. 18. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!