Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan itt, aki gazdag és...

Van olyan itt, aki gazdag és sikeres akar lenni?

Figyelt kérdés

Nem, TÉNYLEG gazdag és sikeres akar lenni, és MINDENT megtesz ennek érdekében, és nem csak a tipikus "hát jó lenne de..." féle igenÉnAzAkarokLenni...


22 vagyok, és most jött csak meg az eszem... elhagytam a komfortzónát, feláldoztam mindent szinte, és belevágtam a nagyvilágba. Egyedül érzem magam, mert itt mindenki minimalista, megjön az első fizetés és elköltik, nekem meg csak annyit mondanak "majd kinövöd"


Nehéz, nem csak fizikailag, mentálisan is, de legalább tudom, hogy én mindent megteszek.


Vannak itt még hasonló emberek? Akik nem elégszenek meg az átlagossal, hanem kimagasló dolgokat akarnak elérni?



2014. nov. 24. 12:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
sok sikert akkor :) Szerintem amugy barmit el lehet adni barhol, gondolj itt az iphone ra, mcdoalds,tesco,imax stb...
2014. nov. 24. 21:11
 12/12 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Készülj fel arra, hogy sok olyan emberrel fogsz találkozni az életben mint itt. Leírtam egy szubjektív véleményt, nem egyezett meg a többiek szemléletével és lepontozták. Ez a gyakorlatban is így fog működni. Eleinte senkinek se fog tetszeni amit csinálsz leszámítva 1-2 embert de szépen lassan megtalálod azt a közönséget akiknek hasonlóak az elképzeléseik mint neked, akikkel együtt tudsz dolgozni. A kulcsszó kitartás.
2014. nov. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!