Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy sok pénzt költöttetek el hülyeségekre és nagyon megbántátok?

Figyelt kérdés

Hogyan tudtátok túltenni magatokat rajta? Engem még mindig nagyon bosszant, pedig már tóbb éve történt.

15 és 20 éves korom között - tehát 5 éven át - havonta kaptam 40 ezer Ft-ot egy külföldön élő rokonomtól. Neki ez az összeg jelentéktelen volt, mert nagyon gazdag. Én persze örültem neki, csak nem tudtam beosztani.. mindig elköltöttem ruhákra, hetente többször étteremben ettem, stb...

Mostmár 24 vagyok, dolgozom, megtanultam beosztani és megbecsülni a pénzt. (És szerencsére a fizetésem egy részét félre is tudom tenni.) De annyira bosszant, hogy ha nem költöttem volna el pár évvel ezelőtt azt a sok pénzt, akkor most simán lehetne kb 2 millióval több a banszámlámon...


2014. nov. 24. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak azokon a dolgokon aggodj a jovoben amiken tudsz valtoztatni. Ilyeneken, mint pl. ez a story is, felesleges ragodni, az a penz mar elment, mar akinek Te kifizetted az is reg elkoltotte:)
2014. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

felesleges rajta rágódni, a szüleid hibája inkább.

15 éves gyereknek 40k havi költőpénz..

2014. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!