Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen jól fizető, gyerekekkel...

Milyen jól fizető, gyerekekkel foglalkozó szakmák vannak?

Figyelt kérdés
Talán durván hathat a kérdés, azonban mindennek kell figyelni az anyagi vonzatát is. Nagyon szeretek gyerekekkel foglalkozni, azonban a pedagógusok mindig panaszkodnak, hogy alul vannak fizetve, és az van, hogy ha lejár a munkaidő, akkor nem a családjára vagy önmagára szánja az időt az ember, hanem hazaviszi a javítani való felmérőket, munkatervet ír, vagy valamilyen továbbképzésre kell mennie. Szóval pedagógia kilőve. Milyen gyerekekkel foglalkozó szakmák vannak még?

2014. nov. 27. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ovodapedagógus, gyermek orvos, gyógytornász, logopédus, gyermek pszichológus, de egyik sem jövedelmez túlzottan jól. Nem tudom nálad mit jelent a jól fizető dolog. Mert 150 ezret tisztán főleg a felett nem fogsz keresni gyerekekkel. Babysitterséghez meg ismeretség kell, akik meg is fizetnek és nincsenek iszonyatos elvárásaik. Szóval ennyi. Itthon haldoklik minden szakma, szerintem, de ha valaki szerint tévedek, firkantson alám! És támassza alá állítását és írjon pl.-t is!
2014. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
....szeretnék én is gyerekekkel foglalkozni. Még nem dolgoztam benne, de ha jól tudom a megszakítás nélküli munkarendben vállalt, problémás /pl autista vagy viselkedés zavaros/ gyerekek után lehet a legtöbbet kapni. jobb ötletem nincs. szerintem ott kijön a havi 120 legalább/ünnepnapok, hétvége válllalással egy kezdőnek is.
2014. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!