Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kell viselkedni az...

Hogyan kell viselkedni az állásinterjún? Miket kell kérdezni pl egy macdonald's nál?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Add magad, ne legyél öntelt. Mond el ki vagy, miért szeretnél náluk dolgozni. Ami fontos, hogy bejelentett állásod legyen, tehát adjanak munkaszerződést. Semmi extra, oda nem kell diploma.
2014. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már behívtak állás-interjúra, akkor azt, hogy ki vagy, mi vagy, milyen iskoláid, stb. stb. arról már szerintem nem kell beszélni. Illetve ők majd még kérdeznek részleteket, amikre esetleg kíváncsiak.

Amit feltétlenül kérdezz meg, hogy mit is kell csinálnod, milyen ruhát, cipőt vegyél fel, vagy adnak-e valami munkaruha-félét. Hánytól-hányig fogsz dolgozni, ki lesz a főnököd. És mindezekért mennyit tudnak/fognak fizetni...

2014. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kérdések szerintem: bejelentett-e a munka, milyen a bérezés (teljesítmény- vagy órabér), milyen a beosztás. Kérdezni olyanokat kérdeztek tőlem eddig, hogy meséljek magamról - akár cv, akár tapasztalat, akár miben vagyok jó, miért akarom ezt a munkát. De majd ők kérdeznek. (konkrétan mekiben még nem voltam)
2014. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 28. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!