Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mibe érdemes fektetni?

Mibe érdemes fektetni?

Figyelt kérdés

Van 200 ezer forint megtakarításom, amit forgatni szeretnék.

A deviza mostanában stabil lábakon áll. A bankok kevés kamatlábat adnak a pénzemre (2,5%ot).

Tudtok mondani valami ötletet? Persze amit ti is űztetek és bevált.


2010. jan. 30. 18:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Már azzal is beérném, ha 10%os nyereséget érnék el, de 10%nál ne legyen kevesebb.
2010. jan. 30. 18:46
 2/15 anonim válasza:
hát, nekem fél milió forint félretett pénzem van, de sajnos eddig erre sem tudtam semmi jövedelmező befektetést ajánlani:( remélem majd lesz valaki, aki tud valami okos dolgot. és leírja nekünk.
2010. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
*erre sem tudtak, bocs, elírtam
2010. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én házibulikat tartanék. x összeg befizetésével korlátlan fogyasztással (amíg a készlet tart)

a buliba eljutni úgymond kiváltság lenne... persze miután híre ment hogy jól működik

2010. jan. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
02:52 Köszönjük Emese!
2010. jan. 31. 08:49
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem legalább van ötletem és nem másoktól várom a megoldást...
2010. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
én vennék egy repülőjegyet Angliába, vagy Írországba, mindegy. Nagy Britannia, az a lényeg. 50ből megvagy a repülőjegyre, többi mehet szállásra-kajára, amig nem találsz munkát. de mindenképp zsírozd le előre a helyet, ahol lakni fogsz. munkát találni nem egyszerű, de a mosogatónak vesznek fel akkoris sokszor több pénzt keresel kinn mint itthon.
2010. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
12:09 köszönöm a hozzászólást, de nem utazásra és a pénzem elköltésére gondolok. Hanem arra, hogy a befektetek valamibe ami csak nyereséget hoz. Ilyen ötleteket kérek!
2010. jan. 31. 14:01
 9/15 anonim ***** válasza:

Kettő ötletem van:

Ha csak otthon ülve várod a hasznot, akkor javaslom a postát. Ott most van egy életbiztosítással kombinált befektetés, kettő éves lekötésnél 2. évre garantálja a 15,17%-ot. Információim szerint, már nem sokáig lehet jegyezni.

Ha hajlandó vagy dolgozni is, akkor egyszeri kb. 60 ezer Ft befektetéssel megalapozhatsz egy üzletet, akkor jóval többet kereshetsz. Ha ez érdekel, írok róla.

2010. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az első érdekelne, mert nem dolgozok, jelenleg tanulok.
2010. jan. 31. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!