Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ennyi egy kezdő fizetés?

Tényleg ennyi egy kezdő fizetés?

Figyelt kérdés
Most jöttem ki az egyetemről, hr-es (Msc) végzettségem van. Gondoltam szerencsét próbálok a fővárosban, de eddig olyan állásajánlatok adódtak, ahol nettó 80-90 ezer Ft-os fizetést tudtak volna adni. Ha bejárnék bérlettel (80km), ha albérletet vennék ki, konkrétan örülhetek ha 0-ra és nem mínuszban jövök ki egy hónapban. Csak sztem kevés ez a fizetés? Csak sztem nem lehet ebből megélni a fővárosban?
2014. dec. 1. 18:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért van másik oldala is: HR-esnek tanulok levelezőn, 21 éves vagyok, recruitmentben dolgozom most váltok netto 185-öt fogok kapni+ br 25 cafi+céges telefon+angol nyelvoktatás.

Most gondolom sokan le fognak szólni, de azt vegyétek figyelembe, hogy 17 éves korom óta magamat tartom el, Mekiben kezdtem, volt hogy nettó 38 ezer forintból éltem meg és keresetem az olyan lehtőségeket, amik releváns szakmai tapasztalatot adnak. Így van az, hogy most már közel 3 éves tapim van HR-ből.

2015. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Brandon41 válasza:

Ugyan én nem hr-nek tanultam, hanem automatikai technikusnak, és elektronikai technikusnak nettó 226-ot ajánlottak, szervíztechnikus munkakörben, elfogadtam(Budapesten).

200k lett volna a nagyon minimum, számomra a kezdő fizetés. 226k-ról indul, ez alá már nem akarom adni, későbbiekben.

2020. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!