Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Postanet (postai ablakos)...

Postanet (postai ablakos) ügyintéző vagy bolti eladói állás? Melyik a jobb? Melyiket választanátok, ha arról lenne szó?

Figyelt kérdés

A bolti eladói állással gondolok nagyobb áruházban kasszázásra, árufeltöltésre illetve kisebb (bármilyen) üzletben eladói munkára. Tapasztalt emberek véleménye érdekelne, hogy melyiknek milyen előnye/hátránya van és melyik lenne jobb, nyugisabb. Pénzben kb. ugyanott van mindkettő véleményem szerint, de ezzel kapcsolatban is kijavíthattok.


Köszönöm a segítséget!



2014. dec. 2. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt csináltam.Ha nincs semmiféle postai előképzettséged inkább az eladói állást ajánlanám.Ráadásul most nagyon nem jó postásnak lenni,ha nem tudod rátukmálni az emberekre a biztosításokat terrorizálni fog a vezetőség!
2014. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igazából én most a postán dolgozom néhány hónapja, nem volt semmilyen postai előképzettségem, mindent ledaráltak nekem amit tudni kell, 1-2 napig kolléganőket állították oda mögém, hogy segítsenek aztán egyedül hagytak az ablakban és oldjak meg mindent és igen még ajánlgassak is, adjak is el eleget mindenből, hiányom se legyen, mindent szabályosan csináljak és megmondom őszintén, hogy idegőrlő ez a számomra, de nem tudom mennyire stresszes mondjuk egy sima bolti eladói állás.

Pedig alapvetően tetszene a postai munka, szeretek emberekkel társalogni, pénzzel való foglalkozás se rossz, csak egyszerűen kevésnek érzem a tudásomat ahhoz, hogy az ügyfelek minden kínját-baját meg tudjam oldani és kérdezni meg nem nagyon tudok a tapasztaltabb kollégáktól, mert mindenki el van havazva..

2014. dec. 2. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Magyar Postát jobb elkerülni mostanában a dolgozók állandó lelki terror és zsarolás alatt vannak a teljesítésekkel kapcsolatban.


Ha a pár hónap alatt még csak ennyit tapasztaltál szerencsés vagy de később majd meglátod ha nem tudod hozni a terveket biztosításokat, számlanyitásokat ,akkor

írhatod a jelentéseket sőt megkaphatod, hogy a saját pénzedből nyiss meg köss.


Ha teheted szerintem válts és olvasgasd el a hozzászólásokat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__6..


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__4..

2014. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a POSTÁN már nem jó dolgozni válts ha tudsz minél előbb !


Ami ott folyik sehol sem tapasztalom ilyen mértékben ha bemegyek egy boltba ott max. egy kérdést tesznek fel , van-e multikártyám vagy még azt sem .


Ezzel szemben a POSTÁRA már nem lehet bemenni anélkül,hogy az emberre tukmáljanak egy csomó szolgáltatást, sorsjegyet, biztosításokat, amire semmi szüksége sincs és nem is azért megy be oda.


A dolgozókon pedig egyre nagyobb a nyomás és elvárás , állandóan fenyegetik őket egész nap emberekkel, pénzzel foglalkoznak és közben legyenek BANK és BIZTOSÍTÓ is!

2014. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!