Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy mióta...

Miért van az, hogy mióta előléptettek mintha két tűz között lennék?

Figyelt kérdés

Egyszerű kétkezű munkásból felhoztak az irodába,középvezetőnek.

Folyamatosan kapom a sarat a főnökömtől és közben az alattam dolgozók is mintha azt szeretnék,hogy elbukjak.

Azért nemértem, mert mikor lent dolgoztam velük, jóban voltunk,összejártunk,és egy jó kis társaság volt.



2014. dec. 4. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez "természetes" folyamat. Mármint a munkatársaid részéről. Velük dolgoztál eddig, most pedig úgymond kiemeltek közülük téged. Valószínűleg már nem lesz velük olyan a kapcsolatod, mint eddig.


A főnöködet nem értem. Nem ő nevezett ki? Neki jobb esetben támogatnia kellene.


Engem csoportvezetőnek akartak kinevezni egy korábbi munkahelyemen, de inkább átmentem volna egy másik részlegre, ahol újonnan kerülök oda, mint főnök. Valahogy nem igazán működik a régi kollégákkal az ilyen dolog.


Én azt tanácsolnám, hogy végezd megfelelően a munkádat, és ha vagytok olyan viszonyban a főnököddel, akkor próbáld megbeszélni vele, hogy mi a gondja. Ha már ő melletted áll, akkor sokkal könnyebb lesz.

2014. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nállunk szinte minden középvezetőig bezárólag csakis melós lett kiemelve.


nincs ilyen probléma a cégünknél.


400 fős cég.

2014. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Számomra kevés az infód.

Munkatársaid elismerték szaktudásod?

Főnököd emelt ki, vagy a főnököd főnöke?

.

Az előbbi esetben munkatársaid estleg nem érzik, hogy hozzád fordulhatnak szaktanácsért;

az utóbbiban netán főnöködnél más lett volna a nyerő, de így a nyakára lettél ültetve.

2014. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!