Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van ilyen lakástámogatás?

Van ilyen lakástámogatás?

Figyelt kérdés
Most költöznék Pestre, azt mondta a jövendőbeli főnököm, hogy ha albérletbe megyek, akkor elintézhető, hogy a bérleti díjat ne nekem kelljen állnom, mert van ilyen, ha 100 km-rel arrébb dolgozom és 26 éven aluli vagyok, akkor az állam állja vagy ilyesmi. 110 ezer ft-ért mennék fel dolgozni, még így is több, mint amennyit most keresek. Ki tudnék így jönni Pesten ennyiből? Tapasztalatok?

2014. dec. 18. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam ilyen ökörséget, hogy az állam állja az albérletet. Pedig éltem albérletben jómagam is, és rajtad kívül nagyon sok fiatal megy fel Pestre albérletben kezdve a nagybetűs életet. Nem tudom a főnököd miről beszélt, de a helyedben számolnék az albérleti díjjal. Nem tudom mennyi idős vagy, de te is tudhatnád, hogy senki nem fog helyetted albérletet fizetni. (mert ugye amit az állam ad támogatást, azt mind az adófizetők pénzéből van)
2014. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megvan: [link]

vmi ilyesmit beszélt.

2014. dec. 18. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem állja, támogatja!


Ha megfelelsz a feltételeknek, akkor ennyire:


1. az első 6 hónap - 100 ezer forint

2. hat hónapban 60 ezer forint

3. hat hónapban 40 ezer forint

2014. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az állam csak azokba pumpálja a pénzt, akik elég gazdagok, és ingatlant tudnak vásárolni. A tulajdonos érdemes az állami támogatásra, a bérlő meg csak fizesse be az adóját, hogy legyen miből másoknak pecót venni. Így megy ez Magyarországon.
2014. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!