Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri az MTVA-nál dolgozni,...

Megéri az MTVA-nál dolgozni, mint pályakezdő hírszerkesztő?

Figyelt kérdés
Kaptam egy lehetőséget, hogy hírszerkesztő legyek az MTV híradóban, ami tök jó lenne. Első három hónapban havi 100 ezerért dolgoznék, utána pedig haminden jól megy akkor szerződést ajánlanak. A kérdésem az, hogy mennyit lehet ott keresni, milyen a légkör, mennyire kell tartani a folyamatosn brutális leépítésektől? Köszi előre is

2014. dec. 18. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit tapasztaltál azóta?
2015. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

3 hónapig gyakornok voltam utána 1 hónapra felvettek kaptam nettó 300 ezret ami nagyon jó volt csak utána hó végén telefonon rúgtak ki :)

Gusztustalan munkahely, ha van véleményed, életed és nem tudod teljes mértékben a seggnyalásra fordítani a napjaid akkor nincs ott helyed és ez lesz. Egyébként jó tapasztalat volt.

2015. okt. 2. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!