Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát kéne választanom?

Kleo0:) kérdése:

Milyen szakmát kéne választanom?

Figyelt kérdés

Elegge jol szeretnek keresni kesobb,a sajat vallalkozasban gondolkoztam,szeretem a buissnes-t és a reklámokat,vagy akar penzugy de nemtzdom ezeken belul mi is lehetnek pontosan...

Kulfoldon szeretnek dolgozni ,az nem szamit mennyit es milyen intenzitasban a lenyeg hogy jol keressek es porogjon a munka,ne kelljen egesznap az irodaban varni egy kuncsaftra.


Ui: a beszelokem elegge jo,szeretem meggyozni az embereket,megbizhato vagyok es az angol felsofokon megy.szeretek tervezni es kampanyolni,uj dolgokat design-olni,illetve a mediat.


Irnatok szakmakat amik ide illenenek?


Elore koszonom es bocsanat a helyesirasi hibakert:))



2014. dec. 22. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Árufeltöltő, biztonsági őr, benzinkutas,
2014. dec. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szekvoja ! Ha ennyire debil vagy, akkor ne kommentelj, menjél legozzál inkább!


Tanulj üzletkötőnek, nézz körbe milyen szakmák vannak. Nem tudom pontosan melyik éri meg mert én teljesen más területen tanultam anno.

2014. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj inkább felszolgálónak külföldre ha jó a nyelvismereted. Hatékonyabb pénzkereset és eredményesebb is, mint vállalkozni főállásban itthon.


Gondolom,mivel még jövő időben beszélsz, nincs sok helyismereted külföldön, ami viszont elengedhetetlen lesz a kinti sikeres vállalkozáshoz. Amíg kint élő emberek között mozogsz,megismered a kultúrájukat, szokásaikat, stb. és jól fizetett alkalmazottként nyitott szemmel könnyen rájössz, hogy ott mire is van nagyobb igény, amire mellette még mindig vállalkozhatsz, majd ha már az a vállalkozás stabilan hoz annyit, amennyit alkalmazottként is félreteszel havonta, akkor válthatsz.

2014. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok debil,csak a kérdés nem túl jó. Nyilván való az hogy mindenki szeretne jól keresni, az is hogy szívesebben csinál az ember saját vállalkozást, mint alkalmazott legyen. Ha külföldön akar dolgozni,nyugodt lehet hogy nem a végzettségnek megfelelő munkát fog kapni. Oda az alantas munkákra kellenek emberek. Jól fizető, kényelmes munkákra, vállalkozásokra meg vannak az ottani emberek.
2014. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!