Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki teljesen...

Van itt olyan, aki teljesen egyedül ment ki külföldre dolgozni, úgy hogy nincs kint ismerőse vagy barátja?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatai vannak? Sikerült elérni, amit akart: munkát, jó fizetést stb.?
2014. dec. 29. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Pl. en.


Interneten palyaztam meg az allast, amikor felvettek kijottem, kerestem lakast, egy honap mulva jott a csalad ia.

2014. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gratulálok! És milyen területen helyezkedtél el? gondolom felsőfokú végzettséggel és több éves szakmai gyakorlattal rendelkezel.
2014. dec. 29. 19:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. 7 eves tervezomernoki tapasztalattal jottem ki, ennek mar 9 eve.
2014. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Egyébként megkérdezhetem, hogy melyik országba mentél?
2014. dec. 29. 23:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Nemeto.
2014. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Én Angliába készülök, és már most biztos, hogy útitárs nélkül megyek. Ráadásul nem vár majd kint senki. Szóval nem lesz könnyű, de gondolom csak majd az első pár hónap lesz nehéz.


Köszi még egyszer a választ.

2014. dec. 29. 23:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia en 2010 ota elek angliaban. Egyszal magam jottem ki, minden ismeretseg nelkul. Nehany jo tanacs, amit ha elfogadsz, jol jarsz! Ha londonba mesz, eloszor lakjal hivatalos magyar ugynoksegeknel (en a londonimagyarokat ajanlanam, en naluk kezdtem), mert olcsok (ok tomegszallas, meg lesz szobatarsad, de ki lehet birni) es a legfointosabb intezik helyetted az itteni TB kartya idopontkerest (NI number) es adnak proof of address igazolast! Amit a jozsika kivett egyhazat es kiparcellaza magyaroknak feketen tipusu landlord nem tud nyujtani. Ha tudsz angolul, akkor nem lesz gond, ha nem igazan, es toked sincs sok, akkor mar most ajanlom a LION (legnagyobb informacios oldal NagyBrittaniaban oldalt) ahol (most olvass figyelmesen!) ne tedd fel az egymilliomodik kerdest, hogy keressek allast, milyen agencyk (ugynoksegek) vannak, mert az emberek mar nem igazan fognak erdemben valaszolni. Megoldas: meg most otthon vagy kerress ra ezekre a kulcsszavakra a lionon belyul, es amiket megtalaltal ird le magadnak. Ha nem gond a nehez es szar fizikai munka, akkor igy kapasbol a nagy kenyergyarakat ajanlanam, a honeyrose bakery, mindig keres rabszolgat! Ott el tudod kezdeni, vagy a warburton (varbortonnel:D) ellias. Aztan idovel mikor mar van parszaz font megtakaritasod, es ketszer idegrohamot kaptal (mert fogsz nyugodj meg) ne iphone-t vegyel, hanem fektest be valamilyen tanfolyamba pl kappaasbol a targonca vezetoi tanfolyam az nagyon jo! Ha van penzed, es nem surgos en talan ezzel kezdenem mar az elso hetemen, mert ugye 0kmes jogsival soheva nem vesznek fel tapasztalat hianya miatt. De ha mar ilyen targoncas licencel regisztralsz be agency-k be, akkor tuti lesz melod! Es kesobb szerzodest is ajanlhat a vallalat, ahol vagy! Szoval a peksegben nehzen megkeresett penzedbol, ilyenkre koltsd! Ne jarj el bulizni! Ne erdekeljen, ha a tobbiek kineznek emiatt! Mindig vaamilyen certificate-ba jogsiba fektesd a penzed, es akkor nem lesz gond!
2015. máj. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a kommentet, hasznos volt!!!
2015. máj. 6. 21:15
 9/10 anonim válasza:
ez hasznos komment? hogy ha kulfoldre mesz, akkor mas intezi a bankszamla nyitasod es a tarsadalombiztositasod? :DDDDD es berak valami illegalis, adocsalo "szallasra"? istenem az osszes sopredek magyart ki kene mar vagni Angliabol. Remelem tenyleg kilepnek az EU-bol, es akkor a fajtatok az eletben nem fog tobbe ide pofatlankodni.
2015. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ne jarj el bulizni...istenem. ucsorogj otthon a "szallason" a szobatarsaddal (lol), es zabald az egyfontos Iceland-es pizzat :D az :D az aztan az elet :D ostoba lumpenproletarok
2015. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!