Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gazdasági válság ellenére...

A gazdasági válság ellenére van szakács állás Angliában?

Figyelt kérdés
olvastam egy cikkben, hogy a válság ellenére Angliában jól működő terület a vendéglátás és a belföldi turizmus. Pontosabban arra lennék kíváncsi, hogy van e szakács állás, milyen fizetés ( fontban ), megbecsülnek e, nem néznek e ki, hogy magyar vagyok. Szakácsnak tanulok, jövőre végzek, célállomás Anglia. Erős középszinten beszélem az angolt, SZAKMAI angolt. Milyen lehetőségeim vannak elhelyezkedni a szakmában ?
2010. febr. 5. 15:02
 1/4 anonim válasza:
32%
Konyhalegény lehet belőled, más nem, a külföldiekkel elsőnek mindig alja munkát végeztetnek, majd ha nagy mákod van, akkor feljebb léphetsz a ranglétrán. Nem tudom, te hogy vagy vele, de miért van az, hogy rengetegen azt hiszik Angliában még a kerítés is kolbászból van???
2010. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy kolbászból van a kerítés, sőt tudom, hogy mindenkivel először alja munkát végeztetnek, mivel két rokonom is él kint. Ők is először alja munkát végeztek. Csak kíváncsi vagyok több ember véleményére.
2010. febr. 5. 15:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg sok ember azt hiszi, hogy kimegy és majd kapkodnak érte, hogy gyere ide dolgozni és halálra keresi magát stb stb stb. Pedig mi ott csak bevándorlók vagyunk és mindig azok is leszünk. Épp ezért kérdeztem, hogy állnak a magyarokhoz. És amúgy nem teljesen válaszoltál a kérdéseimre, de azért kösz a választ.
2010. febr. 5. 16:06
 4/4 anonim válasza:
Igazad van, tényleg nem teljes a válaszom, így második olvasatra. Na szóval, az van, hogy változó az, hogy mennyire fogadják be, el a magyarokat, mindez függ a munkahely környezetétől, pl: sok-e arra felé, a bevándorló, de attól is, hogy az adott munkavállaló mennyire alkalmazkodó képes, és hogy ténylegesen mennyire jól végzi a munkáját. Az én barátnőm faterja Londonban kőműves...
2010. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!