Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismeritek az MPK-t? Üzletkötői...

Ismeritek az MPK-t? Üzletkötői munka vagy MLM? Jutalékos?

Figyelt kérdés
Állást keresek. Erről a cégről mit lehet tudni?

2015. jan. 6. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Beírom az mpk-t a böngészőbe, ajánlat "mpk átverés" nem túl biztató...
2015. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Olvastam jót is, rosszat is róla. Nem tudom mit gondoljak, belevágjak-e. Kíváncsi vagyok, hátha valaki tapasztalt.

2015. jan. 7. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:
minden MLM átverés !
2015. jan. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"minden MLM átverés !"


Ezt még is mire alapozod?

Szerintem is egy gusztustalan dolgo az mlm, de ettől még fals állítás kijelenteni, hogy mindegyik átverés lenne. Persze igen, inkorrekt, egymás hátán feltaposó, ámításokkal éltetett dolog az egész, de ettől még nem feltétlenül átverés.

2015. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 carr válasza:
100%

Ismerem. Dolgoztam náluk. Marha keveset fizet, de sok szolgáltató sok termékét (banki, biztosítói) lehet személyre szabottan ajánlani.

Cserébe sokat kell dolgozni. A betanítottjaid (csapatod) után részesülsz jutalékból. Elenyésző %ban. :)

2015. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!